Sekiro Seven Ashina Spear Boss bölümü geçilmiyor

Terimleri tam hatırlamıyorum uzun zaman oldu oynayalıda, posturesini doldurman lazım onun sana düz vururken blokta kal, mızrakla ileri atagında mikiri counter yap arada 1-2 sefer vur yukarıdaki bar dolunca saplıyosun zaten.

Hocam bu boss zorunlu bir boss değil fakat illa ki kesmek istiyorsan şöyle kesebilirsin: Yandan vuruşlarını zıplayarak, sapladığı vuruşları ise mikiri ile counterla, çok sert bir vuruşu var ondan sonra bir sendeliyor. Sendeledikten sonra vurmaya devam et 2-3 vuruşu yiyor. Böyle böyle posture'unu kırıp öldürebilirsin. Başka yolu var mı bilmiyorum yaka yaka da kesiyorlar ama ben dediğim gibi kestim.

Terimleri tam hatırlamıyorum uzun zaman oldu oynayalıda, posturesini doldurman lazım onun sana düz vururken blokta kal, mızrakla ileri atagında mikiri counter yap arada 1-2 sefer vur yukarıdaki bar dolunca saplıyosun zaten.
Evet videolarda falan da öyle de. 25 kere öldüysem 1'inde falan sadece o barı baya doldurdum boşluklarda vursam da ben blocklayamadan o geri vuruyor.

@grcn0 Ayrıca sonradan git diyorum çünkü Genichiro'dan önce o boss için Attack Powerın düşük kalır ve zorlanırsın.

Hocam anladım da :D Siz beni alevli boğadan sonraki etrafında silahlılar bekleyen generalin boss fight alanındaki merdivenin başındaki checkpointe yönlendiriyorsunuz :)
İşte oradan ilerlemen gerek, Genichiro'yu kesmelisin.

@grcn0 Ayrıca sonradan git diyorum çünkü Genichiro'dan önce o boss için Attack Powerın düşük kalır ve zorlanırsın.
Anladım hocam zaten oraya gitmem gerektiğini düşündüğüm için gittim. Başka yol varsa ordan giderim tabiki. Ashina Castle'da sadece sağda binaların tepesindeki yol var başka yok.

Anladım hocam zaten oraya gitmem gerektiğini düşündüğüm için gittim. Başka yol varsa ordan giderim tabiki. Ashina Castle'da sadece sağda binaların tepesindeki yol var başka yok.
Ben de öyle yapıyorum o yüzden öyle yap dedim ama zorlanmam dersen -ki çok da zor bir boss değil- kesebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı