Sekiro Genichiro Ashina nasıl geçilir?

Niko BelIic

Hectopat
Makaleler
1
Sekiro'da Genichiro Ashina Boss'unda takıldım. İlk 2 fazda hiç zorlanmıyorum fakat 3. faza gelince her seferinde hemen ölüyorum. 3. fazda Genichiro yıldırım fırlatmaya başlıyor ve her seferinde tek yiyorum, nasıl geçebilirim?

Yıldırım fırlattığında zıplayıp RB(DualSense R1) basın hocam. Sizin çok az caniniz gidecek o bayağı damage yiyecek. Onun dışında kırmızı ataklar için mikiri counter kullanmada ustalaşmanız gerekiyor. Skills kısmına bir bakın mikiri counter var mı?

Yıldırım fırlattığında zıplayıp RB basın hocam. Onun dışında kırmızı ataklar için mikiri counter kullanmada ustalaşmanız gerekiyor. Skills kısmına bir bakın mikiri counter var mı?
Hocam mikiri counter var ve her seferinde doğru zamanlayabiliyorum. Benim asıl sıkıntım 3. fazda Genichiro'nun yıldırım fırlatması oluyor. Dediğiniz taktiği deneyeceğim.

Sekiro'da Genichiro Ashina Boss'unda takıldım. İlk 2 fazda hiç zorlanmıyorum fakat 3. faza gelince her seferinde hemen ölüyorum. 3. fazda Genichiro yıldırım fırlatmaya başlıyor ve her seferinde tek yiyorum, nasıl geçebilirim?
Öncelikle 13 kere sekiro bitirmiş biri olarak (ironi değil) genichiro yu yenmek için sadece hareketlerini ezberlemeniz lazım başka bir şey yok sağ tık atın 3.faz da elektrikten korkmayın o attığı anda havaya zıplayıp sol tık spamlayın elektriği geri atıcaktır ve 3.faza ilk başladığında üstünüze atlama hamlesi yapıyor bu Fixdir mikiri counter yapın üstüne koşun yani bu kadar geçince burdan yazın lütfen :).

Hocam mikiri counter var ve her seferinde doğru zamanlayabiliyorum. Benim asıl sıkıntım 3. fazda Genichiro'nun yıldırım fırlatması oluyor. Dediğiniz taktiği deneyeceğim.
Hocam yıldırım atacağını gördüğünüz an zıplayın zaten kırmızı işaret çıkıyor. O kırmızı işareti gördüğünüz an zıplayın ve RB basin. Aksi halde ya 1 canınız kalır ya tek yersiniz.

Öncelikle 13 kere sekiro bitirmiş biri olarak (ironi değil) genichiro yu yenmek için sadece hareketlerini ezberlemeniz lazım başka bir şey yok sağ tık atın 3.faz da elektrikten korkmayın o attığı anda havaya zıplayıp sol tık spamlayın elektriği geri atıcaktır ve 3.faza ilk başladığında üstünüze atlama hamlesi yapıyor bu Fixdir mikiri counter yapın üstüne koşun yani bu kadar geçince burdan yazın lütfen :).
Hocam hareketlerini ezbere biliyorum dediğim gibi asıl sıkıntım yıldırım fırlatmasıydı. Yıldırımı ona geri atmak için sadece dediğinizi yapmam yeter değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı