Sekiro Genichiro Ashina nasıl geçilir?

Evet elektriği geri yollamanız yeterli.
Yeter zaten acayip damage yiyor o ara biraz da sen vurursun. Zıpla hamle yap otomatik ona dönüyor yıldırım.
Teşekkürler, deneyip geçebilirsem buraya tekrar yazacağım.

Aynen hocam ben R1 basarak yapıyordum da RB oluyor sizde galiba. LB de olabilir ama ben öyle yapmadım direkt R1( RB) bastım yolladı zaten. Zıplayın ve hamle yapın sadece.
Üstteki hocamda sol tık demiş kafam karıştı biraz ondan sormuştum. O zaman ben bir şekilde çözerim yıldırımı ilk 2 fazda zorlanmıyorum zaten.

Teşekkürler, deneyip geçebilirsem buraya tekrar yazacağım.

Üstteki hocamda sol tık demiş kafam karıştı biraz ondan sormuştum. O zaman ben bir şekilde çözerim yıldırımı ilk 2 fazda zorlanmıyorum zaten.
Muhtemelen fark etmiyordur, ben sağ tik yapmıştım da zipladiktan sonra fark etmez diye düşünüyorum. Girdiniz mi savaşa?

Muhtemelen fark etmiyordur, ben sağ tik yapmıştım da zipladiktan sonra fark etmez diye düşünüyorum. Girdiniz mi savaşa?
Girdim yine 3. fazın son kısmında öldüm :D kaçıncı kez oluyor bilmiyorum ama yine ramak kalmışken öldüm. Yıldırımı da geri atamadım sonra tekrar deneyeceğim.

@Sarifu @Keremmss
Hocalarım sonunda Genichiro'yu geçtim. Videosunu da aldım sizlere gösterebilmemin bir yolu var mı?

98306d35-14bf-4cc9-8f33-569c91798af9.png

Şuradan izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Girdim yine 3. fazın son kısmında öldüm :D kaçıncı kez oluyor bilmiyorum ama yine ramak kalmışken öldüm. Yıldırımı da geri atamadım sonra tekrar deneyeceğim.

@Sarifu @Keremmss
Hocalarım sonunda Genichiro'yu geçtim. Videosunu da aldım sizlere gösterebilmemin bir yolu var mı?

Eki Görüntüle 2029967

Hocam çok rahat parry atabileceğiniz yerde kaçmayı tercih etmişsiniz. Yine de elinize sağlık ama bu oynayıș tarzını değiştirmezseniz ileride çok sorun yaşarsınız.

Hocam oyunun son bossunda ben 3-4 gün uğraştım rahat. Son fazlarda heyecan yapmamaya çalışın çünkü daha zoru gelecek ileride :D
Hocam umarım o zamana kadar daha dakkatli oynarım. Ayrıca bana bu oyunu almamı önerdiğiniz için size tekrardan teşekkür ediyorum, harika bir oyun öyle böyle değil.

Gayet iyi ben de 9.bitirişim de fln kayıt almıştım genichiro fight ı yt ye atmıştım linki şurdan son faza bakabilirsin

@Sarifu @Keremmss

Eki Görüntüle 2029967

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdan.

Gayet iyi ben de 9.bitirişim de fln kayıt almıştım genichiro fight ı yt ye atmıştım linki şurdan son faza bakabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdan.
Hocam o skini nasıl aldınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı