Sekiro'da boss geçilemiyor

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Sabah 12'de genichiro ile dövüşmeye başladım akşam 12 oldu neredeyse, ben hala öldüremiyorum bu adamı. İnternetten 10 tane video izledim adamlar takır takır kesiyor ben her seferinde karşısında etkisiz eleman gibi kalıyorum adamın ilk fazını zorla geçiyorum ikici fazda ölüyorum. Üçüncü faza 12 saatte sadece bir kere gelebildim yardım edin elim ayağım titriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah 12'de genichiro ile dövüşmeye başladım akşam 12 oldu neredeyse, ben hala öldüremiyorum bu adamı. İnternetten 10 tane video izledim adamlar takır takır kesiyor ben her seferinde karşısında etkisiz eleman gibi kalıyorum adamın ilk fazını zorla geçiyorum ikici fazda ölüyorum. Üçüncü faza 12 saatte sadece bir kere gelebildim yardım edin elim ayağım titriyor.

Bu souls-like oyunları'nda en önemli şey sabırlı olmak acele etmemek belki gaza gelip acele ediyosundur dikkat et.

Hırstan ziyade sabırlı oynamak gerekiyor. Hareketlerini ezberleyin, dodgelayın, parryleyin yavaş oynayın geçersiniz. Çok zor değil.

Bu souls-like oyunları'nda en önemli şey sabırlı olmak acele etmemek belki gaza gelip acele ediyosundur dikkat et.

Aynen, sabır önemli. Hareketleri belli bir sırayla gidiyor, iyi ezberlemek gerekiyor.

Hocam Elden Ring de bu kadar zor mu? Onu da aldım ama o da böyle mi?

Souls oyunları genel anlamda zordur. Ya ben Dark Souls 3 oynarken, trainer ile ölümsüzlük açıp öldüm!

Sonra alışıyor insan :)

Ufak bir hile: bosslar öncesi ya da bonfire'lar sonrası (Sekiro'da da bonfire mıydı adı?) save dosyanızın yedeğini alın. Ben masaüstüne yedek alıp ölünce direkt alt F4 çakıp, yedek save i üstüne yazıp kaldığım yerden devam ediyordum :)

Benim ruh kaybetmeye tahammülüm yok :)

Oyun zor değil üstadım. Gözünde büyütmeye lüzum yok. Genichiro agresif oyun tarzı ister, beklersen pek bir şey yapamazsın. Ha ben her bir hamlesini deflect edeceğim dersen onu bilemem ama görünüşe göre burada sıkıntı yaşıyoruz. Agresif oynayınız, farkı görürsünüz.

Kanka bende oyunu bugün saat 21.30 gibi bitirdim herkes ishin the sword sainte zor dedi ilk denemede geçtim fakat isshin ashina kadar onunbunun çocuğu bir adam görmedim.

Bir de Elden Ring Sekiro'dan daha kolay fakat kontrollere alışınca Sekiro daha kolay oluyor fakat alışmak için Sekiro'yu 2 kere bitirmek gerek ama bence Sekiro'nun bossları elden ringinkinden daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı