Sempron 145 ve GTX 650 Darboğaz Olur mu ?

• Konuyu başlatan Mert Özdemir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 933
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M

Mert Özdemir

Ziyaretçi
Selam arkadaşlar babam okul açılana kadar kendi iş yerindeki bilgisayarı eve getirdi. Ben bu bilgisayar'a ekran kartı alacağım en azından biraz oyunları açmak için işlemci sempron 145'di biraz bakındım forumları falan dolaştım çekirdek açma diye bir olay varmış yapsam athlon x2 4400e oluyormuş o gtx650 ekran kartını darboğaz etmeden çalıştırır mı yoksa x2 270 mi takayım ?

Bende biraz bakındım ama gtx 650 için sadece işlemcinin x2 olması kafi gelir yazıyor.. Tabi çekirdek açma stabil olursa.. İşallah yardımcı olabilmişimdir.

Darboğaz yapabilir. Ama alabiliyorsan al kartı.

İşlemciyi açıp x2 4400e yapacağım oc genie açarsam 3 ghz üstüne çıkar ama stok fan yeter mi bakır taban fan mı alayım. ?

- - - Güncellendi - - -

Birde alacağım kart msı gtx 650 power edition alacağım çift fan 500 watt kasa yeter mi +12v değeri 450 watt falan gösteriyor.

- - - Güncellendi - - -

Güncelleme yapmam lazım arkadaşlar gtx 650 ile HD 7770 karşılaştırması yaptım anadtech'de 7770 çoğu oyunda daha çok fps verdi içime kurt düştü.

- - - Güncellendi - - -

Beyler özür dilerim güncelleme yapıyorum ama gtx 550 ti gtx 650 ve 7750'yi geçmiş ben gtx550 ti alacağım kararımı verdim seneye yazın athlon x4 alıp ozamana kadar para biriktirip gtx760 alırım. Saolun konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı