Sennheiser CX 300 II vs Xiaomi Mi Anc

Erinç

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklık tavsiyesi için bir konu açmıştım ve yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim, sizce hangisini almalıyım. Bugün alacağım.

Xiaomi Mi Anc 240TL
Sennheiser CX 300 II 170TL

Xiaomi'ye bu farkı vermeye değer mi?
Not telefonum Mi5.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomide active noise cancelling var, dış ve sürekli sesleri engeller ancak ses kalitesinde azalmaya neden olabilir. Bu ikisi arasında Sennheiseri tercih edebilirsin. Sennheiser cx 3.00 (söylediğinin 2. serisi) tercih edebilirsin.

Kulaklık tavsiyesi için bir konu açmıştım ve yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim, sizce hangisini almalıyım. Bugün alacağım.

Xiaomi Mi Anc 240TL
Sennheiser CX 300 II 170TL

Xiaomi'ye bu farkı vermeye değer mi?
Not telefonum Mi5.
Şu an Samsung Level U Pro Anc kullanıyorum. Anc bu fiyat bandında ve kulakiçi kulaklıklarda çok verimli değil deneyimlerime göre. CX 300 II 1 gün kullandım. 130 TL'ye hepsiburadadan aldım. Ses kalitesi çok güzel. Ancak kablolar çok ince. Cebinize koyduğunuzda kopacak hissi veriyor bana. Çıkarırken kopmasın diye ayrı bir itina gösteriyordum. Mikrofonu olmadığınu biliyordum ama buda iade etme sebeplerimden biriydi. 170 TL'ye almanı önermem. Bu modeli alacaksan indirimleri bekle. Dediğim gibi 130 TL bandına düşüyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı