Sennheiser Game One cızırtı sorunu

Kulaklığı başka bir PC'de dene vaya dönüştürücü aparat varsa telefonda müzik dinleyerek veya PUBG Mobile ile oyunda ses kasarak da test edebilirsin. İade konusunda ise Amazon ile iletişime geçin. İkinci seçenek Sennheiser Türkiye ile iletişime geçin, olmadı Sennheiser ana siteye kulaklığı kaydedip Amazon'dan aldığınızı, Türkiye'de bulunduğunuzu bildirin. Sennheiser müşterilerini yarı yolda bırakan bir firma değil diye biliyorum. Çözüm önerilerini öncelik sırasına göre sıraladım. İlk önce sorun ses kartında mı kulaklıkta mı onu tespit etmek lazım.

bir kaç gündür şehir dışındaydım kulaklığı deneme fırsatım olmadı ancak bugün aklıma gelen her yolu denedim. Bilgisayarın onboard girişine taktım, telefona taktım diğer bozuk olduğunu düşündüğüm kulaklığı da taktım. Videolarda, ses testlerinde denedim her ikisinide. Eski bozuk olduğunu düşündüğüm kulaklık ses testlerinde sesi bozmadan verdi, ancak game oneda bazı noktalarda kasılmalar bozulmalar oldu.. işin garip yanı eski kulaklık bozuk diye değiştirdim ancak testlerden game one bariz bir şekilde kaldı. Sonuç olarak her iki kulaklıkta oyun esnasında el bombası yakınıma düştüğünde fena bir şekilde ses bozuluyor (her iki kulaklığında sol tarafında cızırtı meydana geliyor).. benzer senaryolarda da belli frekans aralıklarında iki kulaklıkta her bağlantı girişinde de bozuluyor. Bu kulaklıkların bozuk olmadığı anlamına mı gelir yoksa her iki kulaklıkta bozuk mu ? şayet bozuksa eski kulaklık ses testlerinden nasıl geçiyor ? kısacası sorunu tam olarak tespit edemedim :( ne yapmalıyım ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı