Sennheiser Game One nasıldır?

phenex

Hectopat
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi Sennheiser Game One kulaklığı kullanan var mı? Yorumlarınızı belirtir misiniz? Almaya değer mi merak ediyorum. Ayrıca Sennheiser Game Zero arasında farklar nelerdir? Game One bana daha cazip geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kararsız kaldım, yorum almak istedim. Yaklaşık iki bin TL fiyatı var. Değer mi bilemedim. Kablolu bir kulaklık. Bu konuda sıkıntı yok ama mikrofonu sanırım çıkartılamıyor.

Hocam GSP serisi daha yeni ve daha rahat ben gsp350 almayi dusunuyorum.
Bu ürünleri incelemedim ama gördüm. Daha yeni ve güncel olduğunu bilmiyordum ve incelemelerini de pek göremedim. Evet bu ürün yıl olarak geride kaldı ve o yüzden bu fiyatı vermekte tereddüt ediyordum. Sizin de dediğiniz gibi güncel bu serilere bakmak lazım.

GSP 500-600 gibi serileri alamıyorsanız eğer Game One iyidir. Sanırım ikisi arasında çok fark yok fakat One modeli sanırsam arkası açık model yani dışarı ses veriyor ve ses alıyor fakat daha doğal ses verecektir.

Hocam gsp 300 ve Game One sahibiyim halihazırda kullandım çok beğendim özellikle Game One bayağı rahat bence kafada fakat stereo mu 7.1 mi ona karar vermelisin bu söylediğim 2 kulaklığı çok beğenerek kullanmama rağmen belki de psikolojik bilemiyorum fakat ben hediye gelen Arctis 5'i kullanıyorum piyasada daha uyguna onunla eşdeğer performans veren kulaklıklar var tabii siz bilirsiniz biraz insanın kendine kalmış bir durum.

Hocam gsp 300 ve Game One sahibiyim halihazırda kullandım çok beğendim özellikle Game One bayağı rahat bence kafada fakat stereo mu 7.1 mi ona karar vermelisin bu söylediğim 2 kulaklığı çok beğenerek kullanmama rağmen belki de psikolojik bilemiyorum fakat ben hediye gelen Arctis 5'i kullanıyorum piyasada daha uyguna onunla eşdeğer performans veren kulaklıklar var tabii siz bilirsiniz biraz insanın kendine kalmış bir durum.
Arctis 5'den memnun musun acaba? Fiyat olarak daha uygun ve hemen hemen diğerlerini aratmıyorsa tercih edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı