Sennheiser Game One nasıldır?

Hocam gsp 300 ve Game One sahibiyim halihazırda kullandım çok beğendim özellikle Game One bayağı rahat bence kafada fakat stereo mu 7.1 mi ona karar vermelisin bu söylediğim 2 kulaklığı çok beğenerek kullanmama rağmen belki de psikolojik bilemiyorum fakat ben hediye gelen Arctis 5'i kullanıyorum piyasada daha uyguna onunla eşdeğer performans veren kulaklıklar var tabii siz bilirsiniz biraz insanın kendine kalmış bir durum.
Game one'u cok sevip eger open-back olmasini problem ediniyorsaniz game zero da var ve ayni fiyat bandinda pc37x de var unutmamak gerek hepsini karsilastirip kendinize uygun olani secmelisiniz. Ben kendi arastirmalarimda gsp 350yi kendime en uygun olarak buldum eger 37x closed back olsaydi kesinlikle 37x alicaktim ancak suanki hedefim 350. Evet arctis ses kalitesi olarak benzer olabilir ancak siz sennheiserda ses kalitesine degil ayni zamanda da parca kalitesi, mikrafon kalitesi dahili soundcard gibi ekstralara da odediginizi unutmamak gerek.

Game one'u cok sevip eger open-back olmasini problem ediniyorsaniz game zero da var ve ayni fiyat bandinda pc37x de var unutmamak gerek hepsini karsilastirip kendinize uygun olani secmelisiniz. Ben kendi arastirmalarimda gsp 350yi kendime en uygun olarak buldum eger 37x closed back olsaydi kesinlikle 37x alicaktim ancak suanki hedefim 350. Evet arctis ses kalitesi olarak benzer olabilir ancak siz sennheiserda ses kalitesine degil ayni zamanda da parca kalitesi, mikrafon kalitesi dahili soundcard gibi ekstralara da odediginizi unutmamak gerek.
Neden closed back tercih ediyorsun ?

Neden closed back tercih ediyorsun ?
Asil sebep annem telefonla konusurken cok bagriyor onun sesini duymamak icin ve dinledigim, duydugum sesler disari cikmasin diye ancak sole bisiy de soz konusu ki ben daha hic open back kulaklik kullanmadim yani disaridan ne kadar ses aliyor disariya ne kadar ses veriyor onun hakkinda bi tecrubem yok turkiyeden alicaksan pc37x alip ardindan memnun kalmaman durumunda game zero ya da gsp 350/300 almani oneririm sahsen almanyaya gidicek olan bir arkadasima almanyadaki mediamarkt uzerinden aldiricagim icin benim iade gibi bir sansim olmayacak bundan mutevellit gsp 350 alip kendimi garantiye alacagim ve pc37x sadece online satiliyor galiba ama turkiyeye kargo tabiiki de var.

Arctis 5'den memnun musun acaba? Fiyat olarak daha uygun ve hemen hemen diğerlerini aratmıyorsa tercih edebilirim.
Eski bir Arctis 5 kullanıcısı olarak GSP 300 ve Game One varken tavsiye etmem, tek artı yönü kulaklık pedleri çok rahat ama ses kalitesi olarak fiyatına göre aman aman bir fazla performans yok.

Game One açık arka tasarıma ve kadifemsi kumaş pedlere sahip. Game Zero ise kapalı arka tasarım ve deri padlerle geliyor. Ayrıca Game Zero katlanabildiği için taşımak isteyenlere avantaj olabiliyor. Game One open back olduğu için sesi bir miktar dışarı vericek, dışarıdaki seside siz biraz duyacaksınız. Bunun yanında getirdiği artılar diğer modele göre sesin daha doğal, daha doğru konumlandırma ve daha temiz olmasıdır.

Eski bir Arctis 5 kullanıcısı olarak GSP 300 ve Game One varken tavsiye etmem, tek artı yönü kulaklık pedleri çok rahat ama ses kalitesi olarak fiyatına göre aman aman bir fazla performans yok.
Zaten o premium fiyat ses kalitesi icin degil parca kalitesi rahatlik dayaniklik ve gsx 1000 ve ya daha ust segment bir soundcarda baglaninca studyo kalitesine erisen mikrafon icin veriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı