Elektronik Sennheiser Game Zero - 2703 TL

• Konuyu başlatan Merdt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 107
  • Görüntüleme 7B
Yerinizde olsam gsp 500 tercih ederdim açık akustik olmasından dolayı. Ben açık kulaklıkları daha çok beğeniyorum.

Ben orijinal olduğunu düşünmüyorum. CX80s bile 600 liralara yanaşmışken bu fiyata bu kulaklık zor bence ama belli de olmaz.

Orijinal üründür bu ürünlerin çakması yok denecek kadar az.

Fiyatı 1200 TL gözüküyor bende mi yanlışlık var.

Hocam bu arada araştırdım bu kulaklık yeni versiyonu epos ses şirketi ile üretilmiş daha kaliteli V2 versiyonu gibi düşünebilirsiniz ben almayı düşünüyorum yanında verdiği taşıma çantası bile piyasada 400 TL satılıyor kulaklık bedava.

Amazon Almanya fiyatı ise 2600'e geliyor bence alınabilecek bir ürün ses kalitesinin çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hocam bu arada araştırdım bu kulaklık yeni versiyonu epos ses şirketi ile üretilmiş daha kaliteli V2 versiyonu gibi düşünebilirsiniz ben almayı düşünüyorum yanında verdiği taşıma çantası bile piyasada 400 TL satılıyor kulaklık bedava.

Sennheiser HD 450BT aldım birkaç ay önce. Olmasa alırdım bu kulaklığı.

Linke tıkladığımda son adımda 1400 TL yazıyor vergilerle normal mi acaba? 2700 TL yazılmışta başlıkta.
Konuyu açtığımdaki fiyatı öyleydi hocam. O zaman çok sık '2500-3000 TL kulaklık önerisi" tarzında konulara denk geliyordum. İnsanlara bir opsiyon olsun diye açmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı