Sennheiser GSP 600 vs Arctis Pro + GameDAC vs Sennheiser Game Zero

Ses kartlarında ilgimi çeken 7.1 değilde 5.1 olması bir şey farkeder mi?
Ek olarak benim duyduğum Game One en iyi tercih filan deniyordu GSP 500 çok daha iyiyse onu tercih edilir ancak ikiside baya pahalı.
Sound BlasterX AE-5 Hi-Resolution
kartın Creative'in sitesinde hoparlör için 5.1, sanal surround için( kulaklıklar) 7.1 diyor:
406824

Ben Game One kullanıyorum. Gsp serisinden almayı çok düşündüm ama benim icin2konfir çok önemli. Gsp serisi bildiğim kadarıyla birazcık ağır. Şu anda gayet memnunum kulaklıktan. Ses kartı ile kullanmak gerekiyor tabi.

Sennheiser Game One kulaklık frekans aralığı: 15Hz - 28.000Hz
Sennheiser GSP 500 kulaklık frekans aralığı: 10 Hz - 30.000 Hz
Attığım GSP 500 video incelemesinde GSP 500'ün baslarının daha güçlü olduğu da vurgulanmış. Teknik özelliklerde de daha düşük frekanslara inebildiği bariz ortada. Düşük frekanslar bass sesidir zaten.
Son olarak
Sennheiser Game One mikrofon frekans aralığı: 50Hz - 16.000Hz
Sennheiser GSP 500 mikrofon frekans aralığı: 10 Hz - 18.000 Hz
Burada da GSP 500'ün daha geniş frekansta ses kaydedebileceği anlamı çıkar kanımca.

Almayın sennheiser gsp600 ve gsx1000 var beş para etmez hyperx cloud2 kadar performansları Yok büyük umutlarla aldım ama tam bir fiyasko çıktı oyunlarda bir gram ses gelmiyor son seste normal şartlarda bu sistemle ses bile kısmam lazım ama son ses o kadar kısık geliyor ki ses garantiye yolladım gayet iyi dediler geri yolladılar almayın aldırmayın sadece müzikte iyi sesi

Battlefield 1 için Sennheiser Game Zero alacağım işimi görür mü? Gigabyte ab350-gaming 3 anakartla kullanacağım. Birde diğer düşündüğüm kulaklık Hyperx Cloud Flight.

Almayın sennheiser gsp600 ve gsx1000 var beş para etmez hyperx cloud2 kadar performansları Yok büyük umutlarla aldım ama tam bir fiyasko çıktı oyunlarda bir gram ses gelmiyor son seste normal şartlarda bu sistemle ses bile kısmam lazım ama son ses o kadar kısık geliyor ki ses garantiye yolladım gayet iyi dediler geri yolladılar almayın aldırmayın sadece müzikte iyi sesi
Hocam steelseries arctis pro wireless alinir mi 2200tl deger mi wireless kullanmam gerekiyor.Ses kalitesi studyo kalitesi kulakliklarina yakin deniyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı