Series S almadan önce bilinmesi gerekenler neler?

Egoistt

Hectopat
Makaleler
3
Öncelikle iyi forumlar.

1- Geçmişte pek konsol tecrübem olmadı. Kendinize göre XBOX Series S'in olumlu/olumsuz yönlerinden bahsedebilir misiniz?
2- Dışarıdan bakınca her şey çok güzel duruyor fakat elbette satın almadan önce bilmem gereken birçok şey olmalı.
3- Konsol şu anda ciddi bir indirimde; Battlefield V, RDR2, AC: Valhalla gibi oyunlarda 1080p'de ortalama kaç FPS alabilirim?

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Kon
Öncelikle iyi forumlar.

1- Geçmişte pek konsol tecrübem olmadı. Kendinize göre XBOX Series S'in olumlu/olumsuz yönlerinden bahsedebilir misiniz?
2- Dışarıdan bakınca her şey çok güzel duruyor fakat elbette satın almadan önce bilmem gereken birçok şey olmalı.
3- Konsol şu anda ciddi bir indirimde; Battlefield V, RDR2, AC: Valhalla gibi oyunlarda 1080p maximum grafikte ortalama kaç FPS alabilirim?

Şimdiden teşekkür ederim.
1-Konsollarda grafik ayarı yapamazsınız.
2-Çözünürlük ayarı yapabilirsiniz.
3-Konsolların olumlu yönü FPS sabit olması.Kötü yönü Bütün oyunları desteklememesi diyebiliriz.(Geforce Now destekleneceği için neredeyse Xbox'ta olmayan bir sürü oyunu oynayabilirsiniz.)

Bütçen az ise bence de mantıklı bir hamle Series S almak ama bu cihazın çok fazla ömrünün olduğunu düşünmüyorum en fazla 3-4 yıl ki zaten ortalama bir PC de o kadar gidiyor. İyi bir sistem için paran yoksa kesinlikle oyun oynamak adına öneririm. Aynı zamanda GeForce NOW'un Xbox'larda da geleceğini düşünürsek bayağı mantıklı.

Bütçen az ise bence de mantıklı bir hamle Series S almak ama bu cihazın çok fazla ömrünün olduğunu düşünmüyorum en fazla 3-4 yıl ki zaten ortalama bir PC de o kadar gidiyor. İyi bir sistem için paran yoksa kesinlikle oyun oynamak adına öneririm. Aynı zamanda GeForce NOW'un Xbox'larda da geleceğini düşünürsek bayağı mantıklı.
Normalde sistem toplamayı düşünüyordum fakat ekran kartı piyasası ortada; fiyatları geçin, stoklar boş. En azından stoklar yenilenip piyasa düzelene kadar yaklaşık 2 yıl kullanabileceğim bir cihaz yeterli olur diye düşünüyorum.

Normalde sistem toplamayı düşünüyordum fakat ekran kartı piyasası ortada; fiyatları geçin, stoklar boş. En azından stoklar yenilenip piyasa düzelene kadar yaklaşık 2 yıl kullanabileceğim bir cihaz yeterli olur diye düşünüyorum.
Şahsen şu piyasa şartlarında çok mantıklı.

2 yıl için diyorsan çok rahat götürür dostum ve fiyatı da cidden uygun. Game Pass saymıyorum bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı