Series S'i ön siparişten almak

WornPanda

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci,Fps Oyuncusu.
Xbox Series S'i ön siparişten alsak ne gibi sorunlar olur? Sorun olur mu?
Fiyatı daha ucuzdan çıkarsa bize para ödenir mi?
+Xbox'da cuh gibi şeyler var mı?
Kronik sorun olur mu?

-Sorun olacağını sanmam.

-Önsiparişlerin normal fiyattan daha ucuz olduğunu biliyorum. Aynı da olabilir. Ama daha düşük olacağını zannetmiyorum çünkü yurt dışı + vergiler fiyatı ile mağazada satılan konsol fiyatı arasında çok küçük bir fark var. Bir süre boyunca indirim bile olacağını düşünmüyorum.

-CUH ne demek anlayamadım. Eğer model numarası gibi bir şey diyorsan emin değilim diyorum.

-Bunu bilemeyiz. Ama eğer Kronik sorun olursa Microsoft hemen müdahale edecektir. Ayrıca eğer kronik sorun olursa CUH olayı olabilir ( anladığım kadarı ise. ) Bence Microsoft, Xbox 360 olayından sonra çok dikkat etmeye başladı. Yani kronik sorun olma ihtimali az.

-Sorun olacağını sanmam.

-Önsiparişlerin normal fiyattan daha ucuz olduğunu biliyorum. Aynı da olabilir. Ama daha düşük olacağını zannetmiyorum çünkü yurt dışı + vergiler fiyatı ile mağazada satılan konsol fiyatı arasında çok küçük bir fark var. Bir süre boyunca indirim bile olacağını düşünmüyorum.

-Cuh ne demek anlayamadım. Eğer model numarası gibi bir şey diyorsan emin değilim diyorum.

-Bunu bilemeyiz. Ama eğer kronik sorun olursa Microsoft hemen müdahale edecektir. Ayrıca eğer kronik sorun olursa cuh olayı olabilir ( anladığım kadarı ise. ) Bence Microsoft, Xbox 360 olayından sonra çok dikkat etmeye başladı. Yani kronik sorun olma ihtimali az.

Cuh PlayStation'da ki sürüm numarası gibi bir şey.

Cuh PlayStation'da ki sürüm numarası gibi bir şey.
Doğru düşünmüşüm. Muhtemelen olacaktır bu model numarası olayı. Ama bir şey diyemem. İlk sürümler her zaman sorunlu oluyor bu sorunların düzeltildiği yeni bir sürüm çıkacaktır illa. Ama bu sürüm hemen çıkmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı