Servis monitörümü çizdi

Merhabalar;

Son 1 ay içinde yaşandı olaylar.
Monitörün servisi olan Tecpro adlı firmaya ışık sızması sorunundan dolayı ürünümü (garanti süresi içerisinde) onarımı için elden en ufak çiziksiz hiçbir fiziksel kusuru olmadan teslim ettim. Danışmadaki bayana ürünün hiçbir fiziksel kusuru olmadığını titizlikle kullanıldığını belirttim ve öyle de teslim almak istediğimi söyledim. Aradan 1 gün geçti SMS ile ışık sızması sorunuma dair hiçbir işlem yapılmadığını, cihazın hazır olduğunu teslim almam gerektiğini öğrendim. Monitörümü teslim almak için Tecpro servise gittim. Monitörü getirdiler, inceledim ve monitörün arka kapagında çizikler olduğunu gördüm. Buna istinaden teknik servisteki eleman ile görüştüm. Bu çiziklerin normal ve kılcal olduğu ve kullanım kaynaklı olacağını söyledi. Çizikler monitörün arkasında ve hiçbir şekilde kullanımdan olamaz kasten yapılmış bir durum dedim. Yapabileceğimiz bir şey yok deyip monitörü bize verdiler. Monitörü benim tarafımdan teslim ederkenki servis fişinin içeriğinde çiziktir vesaire bir ibare bulunmuyordu, bulunsa idi bunları not etmek ile yükümlü olduklarını sanıyorum. Bu konuda ne yapmam gerek?

IMG_20210116_150224.jpg

Sizlerden yardım rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam niye sizin her şeyiniz çiziliyor.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı