Servisteki insanla yaşadığım problemler

İttiriyorum zaten. Bayağı bir hem de. Dizimle itiyorum. Benim itmemi dert ediniyor arkadaşlar sonra. Ben kötü hissediyorum sonra sanırsın sorunlu tip benmişim gibi.

Boş ver be hocam. Susmak en büyük cevaptır. Sen takma.
Biz yanındayız sorunlu sen değilsin lise gibi yerler genelde ergenlerden oluşur tek adamlar 12.sınıflar

@Abstrack99 gülecek ne var anlamış değilim. Günümüzdeki bazı ergen tipler yanında bıçak olmadan bir yere gitmiyor. Yani söylediğim şey olmayacak derecede imkansız bir şey değil.

Eğer öyle tipler yoksa ilk önce sözlü olarak çözmeye çalışın. Çözemezseniz de artık velilerini falan arayabilirsin son ihtimal. Hocaya söyle diyecektim de sen olmaz demişsin yazıda. Yine de hocaya bir söyle sen.

Hocaya söylesem adımızı ispiyoncuya çıkartacak iyice tepem atacak. Ne diyorsunuz yani söyleyeyim mi?

Söyleme dediğim gibi bu arada kaçını sınıfsın hocam.

9'dum bu olaylar olurken. Hala içim soğumadı. Şu an 10. sınıfım. Bana saygısızlık falan yaparsa bunlar direkt dalayım mı ben bu çocuğa bıçak falan taşıyan birisi değil. En kötü dayak yerim yani. Kavga etmeyi hiç sevmem öyle bir tip değilimdir pek ama bunlar çok fena kaşınıyorlar bazen.
Onun oturduğu yere otur.

O zaman bana artistlik yapacaktır bence kavga çıkabilir.
Kendine üst sınıflardan essahlı bir abi bul ve onun üzerinde egemenlik sağla.
O da fena taktik değilmiş aslında ama pek bana göre değil.

@Abstrack99 gülecek ne var anlamış değilim. Günümüzdeki bazı ergen tipler yanında bıçak olmadan bir yere gitmiyor. Yani söylediğim şey olmayacak derecede imkansız bir şey değil.

Eğer öyle tipler yoksa ilk önce sözlü olarak çözmeye çalışın. Çözemezseniz de artık velilerini falan arayabilirsin son ihtimal. Hocaya söyle diyecektim de sen olmaz demişsin yazıda. Yine de hocaya bir söyle sen.

Yani ben meslek lisesi çıkışlıyım ben bile bu tarz birşey görmedim, duymadım kaldı ki lise yani okulda veya dışarda millet birilerine bıçak takayım diye dolaşmıyor ki. Türkiye artık normal bir devlet olmaktan çıktı ama yinede bu tarz bir şeyin hele ki okul çağında ki gençlerin yapacağını duymak, bilmek saçma he olmayacak değil ama kaçta kaç.

Yeni konular

Geri
Yukarı