Ses göstergesi takıldı

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
RAM
12 GB RAM
SSD veya HDD modeli
Samsung Evo 860 500 GB
Ekran kartı
GTX 750Ti
Anakart
Asus M32AD
İşlemci
i5-4440
Merhabalar, hayırlı günler. Ses göstergesi takılı kaldı ve gitmiyor.

974155-de743a40b74192d24bfdbd8651fc2820.png

Explorer'i siliyorum gidiyor lakin bu sefer masaüstüm siliniyor. Fotoğrafta en alttaki gibi oluyor Explorer sildiğim zaman. Yeniden başlatıyorum yine aynı.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin.

Tuşun takılı kalmadığından emin misiniz? Laptop mu masaüstü mü? Bunun gibi ayrıntılara ihtiyacımız var.
Klavyedeki multimedya tuşları ile yapıyorsanız sesi kısıp geri açmayı deneyin. Bakalım kaybolacak mı?

Konuyu kimse okumamış galiba. :D

Ses sürücüsünü kaldırıp tekrar kurmayı dener misiniz? Ayrıca sesi kısabiliyor musunuz yoksa sürekli 100'e mi çıkıyor?
Herhalde hocam :D Sistem özelliklerini yazmışım, bu sistemin kasa olduğunu anlamıyorsan zaten hiç yorum yazma :D Dediğiniz gibi kıssam bile sesi kendiliğinden 100'e çıkıyor.
Görev yöneticisinden ''Windows Gezgini''nin üzerine gelin, yeniden başlat deyin.
Yaptım lakin sorun devam ediyor.
Tuşun takılı kalmadığından emin misiniz? Laptop mu masaüstü mü? Bunun gibi ayrıntılara ihtiyacımız var.
Klavyedeki multimedya tuşları ile yapıyorsanız sesi kısıp geri açmayı deneyin. Bakalım kaybolacak mı?
Sesi kısıyorum FN tuşları ile tekrardan %100'e yükseliyor.
Hocam tuhaf bir şekilde hoporler arkasındaki jack giriş yerine telefon kulaklığını taktım gösterge gitti.

Hocam tuhaf bir şekilde hoparlör arkasındaki jak giriş yerine telefon kulaklığını taktım gösterge gitti.
Çıkarınca geri geliyor mu bakalım bir deneyin isterseniz.

Geri
Yukarı