Ses kartına takılan kulaklıkla enhancement bölümü yok

Anladım teşekkürler o zaman. Bir de konu açıkken başka bir şey sorayım. Arkadaşıma sistem diziyoruz her şeyi hazırladık. O kulaklık olarak G733 almayı düşünüyor yine aynı oyunlar (Warzone 2 Rust CS:GO ) için siz ne diyorsunuz bu duruma? Max 3500TL bütçesi var. Başka konu açmam gerekebilir bu yüzden ceza yiyebilirim yanıt veremezsem kusura bakmayın.

G733 çok iyi. Fakat Game Zero bu kadar vura vura yer söylerken başka bir şey öneremiyorum ben. Hayatımda ilk kez "wall hack gibi kulaklık" kullandım. 7-8 farklı kulaklık da denedim.
Mikrofonu da tertemiz. İlla kablosuz istiyorsa da G733 alınır.
@rafetsunal bu da güzel bir alternatif.

Son düzenleme:
Ayar menüsünün fotoğrafını atabilir misiniz? Belki G3 ile Play 4'ün ayarları farklıdır. Ben Play 4 kullanıyorum.
G3 hakkinda bir sorum olacakti hocam.

G3 alip kulak ici kulaklikla test etmek istiyorum

G3 2 giris var biri mikrofon, biri kulaklik ama kulaklik kisminda kulaklikli mikrofon simgesi var.
Mesela bir girise kulak ici kulaklik taktigimizi (sag jacka) varsayalim. Sol tarafa harici sadece sadece mikrofon taktik diyelim cihaz hangi mikrofonu algilar ben bunu merak ediyorum.

Jbl quantum 50 alip kulaklikta kullanmayi dusunuyorum bu cihazi hocam.
Birde orta giris ne ise yariyor tam bilgim yok.

G3 hakkinda bir sorum olacakti hocam.

G3 alip kulak ici kulaklikla test etmek istiyorum

G3 2 giris var biri mikrofon, biri kulaklik ama kulaklik kisminda kulaklikli mikrofon simgesi var.
Mesela bir girise kulak ici kulaklik taktigimizi (sag jacka) varsayalim. Sol tarafa harici sadece sadece mikrofon taktik diyelim cihaz hangi mikrofonu algilar ben bunu merak ediyorum.

Jbl quantum 50 alip kulaklikta kullanmayi dusunuyorum bu cihazi hocam.
Birde orta giris ne ise yariyor tam bilgim yok.

Hocam ortadaki port optik ses. Onunla işiniz yok. Eski oyun konsolları veya TVler falan bağlanıyor. Sizi bağlayan bir port değil o.
Diğer sorunuzu da şöyle yanıtlayayım. İki mikrofonunuz da algılanır fakat varsayılan seçtiğinizden ses alımı yapar. Bahsettiğiniz kulaklığa da baktım hocam, mikrofonlu kulaklık jackına takarsanız bir sorun olmaz diye düşünüyorum. (Normal şartlarda olmamalı çünkü.) Diğer jacka da harici bir mikrofonunuz varsa onu bağlayabilirsiniz. Windows ayarlarından, Creative'in kendi programından veya kullanacağınız herhangi bir programın ayarlarından tercih ettiğiniz mikrofonu işaretleyebilirsiniz.

Hocam ortadaki port optik ses. Onunla işiniz yok. Eski oyun konsolları veya TVler falan bağlanıyor. Sizi bağlayan bir port değil o.
Diğer sorunuzu da şöyle yanıtlayayım. İki mikrofonunuz da algılanır fakat varsayılan seçtiğinizden ses alımı yapar. Bahsettiğiniz kulaklığa da baktım hocam, mikrofonlu kulaklık jackına takarsanız bir sorun olmaz diye düşünüyorum. (Normal şartlarda olmamalı çünkü.) Diğer jacka da harici bir mikrofonunuz varsa onu bağlayabilirsiniz. Windows ayarlarından, Creative'in kendi programından veya kullanacağınız herhangi bir programın ayarlarından tercih ettiğiniz mikrofonu işaretleyebilirsiniz.

cok tesekkur ederim inanilmaz katkida bulundunuz.
Son 1 sorum olacakti.
Bu urunun kablosu kisa.
Yani benim laptopum var ve harici ekranla kullaniyorum. Laptop solumda ve 1 metre uzakta.

Kulak ici kulaklikla kullanmayi planliyorum ve kulak ici kulakliklar 1 metre cok kisacalar.
Bir uzatma kablosuna ihtiyacim var.

1) Ilk olarak TRSS disi erkek kablosu aradim inanin turekiyede yok. cogu yurt disindan geliyor bazilari kalitesi olanlarda pahali. 300 lira bir kabloya vermem cok mantikli gelmedi.

2) Soyle bisey dusundum ben trss kablosu alacagima:

a) USB-C uzatma kablosu almayi dusundum. Karsima su cikti
Ugreen Type-C Erkek to Type-C Dişi Uzatma Kablosu 1 Metre

simdi bu 1 metre 2 metresi bulunurmu bilmem ama g3 zaten typec ile geliyor bunu 1 metre uzatip kullanabilirim.

b) USB-C ile hic ugrasmadan bir usb uzatma kablosu alabililirim buda mesafeyi uzatacaktir.
G3 biliyorsunuz icinde donusturucu geliyor usb cevriliyor daha sonra basit bir usb kablosuyla 1 metre 2 metre uzatabilirim diye dusundum. USB2.0 3.0 farkedermi bilmiyorum ama

Ugreen USB Uzatma Kablosu, Siyah, 2 Metre

duz bir usb uzatma kablosuda isimi gorur diye dusundum.

Sizce hangisi mantikli? 1, 1-5 metre uzatma bir kayip yaratirmi bilmiyorum. Type-C 2 metre uzatma kablosu bulamadim.

Sanirim usb uzatma kablosu en ideal en uygun cozum. TRSS kablomu almak mantikli bilemedim ne dusunuysunuz ustadim.

Cok teşekkür ederim inanilmaz katkida bulundunuz.
Son 1 sorum olacakti.
Bu urunun kablosu kisa.
Yani benim laptopum var ve harici ekranla kullanıyorum. Laptop solumda ve 1 metre uzakta.

Kulak ici kulaklikla kullanmayi planliyorum ve kulak ici kulakliklar 1 metre cok kisacalar.
Bir uzatma kablosuna ihtiyacım var.

1) Ilk olarak TRSS disi erkek kablosu aradim inanin turekiyede yok. Cogu yurt disindan geliyor bazilari kalitesi olanlarda pahali. 300 lira bir kabloya vermem cok mantikli gelmedi.

2) Soyle bir şey dusundum ben trss kablosu alacagima:

A) USB-C uzatma kablosu almayi dusundum. Karsima su cikti
Ugreen Type-C Erkek to Type-C Dişi Uzatma Kablosu 1 Metre

Simdi bu 1 metre 2 metresi bulunurmu bilmem ama G3 zaten Type-C ile geliyor bunu 1 metre uzatip kullanabilirim.

B) USB-C ile hiç ugrasmadan bir USB uzatma kablosu alabililirim bu da mesafeyi uzatacaktir.
G3 biliyorsunuz icinde dönüştürücü geliyor USB cevriliyor daha sonra basit bir USB kablosuyla 1 metre 2 metre uzatabilirim diye dusundum. USB2.0 3.0 fark eder mi bilmiyorum ama

Ugreen USB Uzatma Kablosu, Siyah, 2 Metre

Duz bir USB uzatma kablosuda isimi gorur diye dusundum.

Sizce hangisi mantikli? 1, 1-5 metre uzatma bir kayip yaratirmi bilmiyorum. Type-C 2 metre uzatma kablosu bulamadim.

Sanirim USB uzatma kablosu en ideal en uygun cozum. TRSS kablomu almak mantikli bilemedim ne dusunuysunuz ustadim.

Ben şahsen tip C uzatıcı ile Play 4 kullanıyorum. O daha mantıklı gibi. Hem gerektiğinde elinizin altında bir tip C portu olur gerekirse sökersiniz G3'ü.

Yeni konular

Geri
Yukarı