Rehber Ses Mühendislerinden Razer BlackShark V2 EQ & Mic ayarları

Nasıl yani daha detaylı açıklar mısınız
1687692781278.png

1687692802966.png

Soldan sağa +2, +1, -1, -2, 0, 0, 0, -2, -4, +8

Reddit'te herkes bu ayardan memnun ayrıca bu ayarlarda basstan kulaklık yerinde duramıyor. Hangi kulaklığı kullanıyorsunuz?
Blackshark v2

Reddit'te herkes bu ayardan memnun ayrıca bu ayarlarda basstan kulaklık yerinde duramıyor. Hangi kulaklığı kullanıyorsunuz?
Yakaladım benden kaçmaz 😃 üstteki yorumda benim 😃 doğru seçim yapmışsın bu SE modelini alarak. Bu kulaklığın şuan ki fiyatı muadillerine göre aşırı düşük.
Ekran görüntüsü 2023-06-26 115233.jpg

Eki Görüntüle 1835729
Eki Görüntüle 1835733

Soldan sağa +2, +1, -1, -2, 0, 0, 0, -2, -4, +8
Bu konuyu açan arkadaşın ayarları denedim aşırı tiz ki çok rahatsız etti aynı sende olduğu gibi sana tiz gelmiyor mu bu ayarlar? Youtube da xBrave diye birisi var onun son videosunda Realistic ayarlarını denedim güzel fena değil ama müzik dinlerken zevk vermiyor, Hifi edit ayarlarını denedim sesler iyi güzel baya netleşiyor ama bass ı yok etmiş buda müzik de zevk vermiyor. Benim açtığım rehbere bak senin için sesleri biraz daha açtım.

@@mertshn

Son düzenleme:
Ben de bugün aldım. Agırlık konusunda başîmı ağrıtıyor diyen arkadaşlara pek anlam veremedim zira 400-500 gramlık daha ağır olan ve clamp force yani yanlardan kulak veya çeneye baskî yapan cihazlar var. Bu kulaklık kuş gibi. Hyperx Alpha aldım iade ettim. Çok kaliteli malzemesi var çok kral bi tasarımı var kablosu örgü kalite müthiş; fakat o kulaklığı kesinlikle harici bir ses kartıyla kullanmak şart. S1200 A ses yongam var anakartta istediğim sesi alamadim siz düşünün. Neden ? Çunki kulaklık 65ohm. Razer 32ohm. Ve Alphadan anlamadiğim şekilde ses tiz geliyordu kulağımı tırmalıyordu napdiysam çözemedim. Ama babalar gibi kulaklık yapmışlar. Blackshark V2 henüz Pc de deneme fırsatım olmadı sadece telefona takabildim hafiften bir tiz durumu var. Youtubedan bir yayin açdim adam konusurken sssssss diye bir ses geliyor umarım dip ses değildir. Belki telden dolayı. Yoksa direk iade acımam buna da. Pc ye takınca bu ayarları deneycem. Tiz sesden çok çektim Cloud 2de de yankılanma çoktu stüdyo tipi kulaklık ve dip sese artık çok kişi denk gelmeye başladı. Umarım bundan performans alırım pişman olmam. Kulaklıktan çok çekdim hiç bir Pc bileşeninden çekmedim bu kadar.

Link atsanız

Kardeşim ayarlarını denedim çok ama çok kötü aşırı tiz olmuş, seslerdeki doğallık gitmiş kulaklarım kanadı benim ayarları tavsiye ederim rehberim var forumda.
Link atsanız

Son düzenleme:
Arkadaşlar Razer Kraken V3 Pro satın aldım oyun sesleri berbat bir şekilde boğuk geliyor yani streo ses ile alakası yok yardım edebilecek var mı?

Arkadaşlar Razer Kraken V3 Pro satın aldım oyun sesleri berbat bir şekilde boğuk geliyor yani streo ses ile alakası yok yardım edebilecek var mı?
Sound Normalization ayarını açın ayak seslerini daha ön plana çıkarır. Ek olarak ekolayzırdan Müzik veya Game moduna alabilirsiniz.

Geri
Yukarı