Sesli sohbette hakaret edenlere karşı ne yapmak gerekir?

Daha fazla  
Merhaba ben normal bir Discord kulanıcısıyım ve genellikle Valorant TR sunucusunda takılıyorum. Sohbet odasında her şey güllük gülistanlık, ben ne zaman bir odaya girsem ve merhaba desem bu nasıl mikrofon diye bana ve anneme küfür ediyorlar, etmedikleri hakaret kalmadı. Yok sen nerede oturuyorsun, yok sen tuvalette mi yaşıyorsun diye hakaret ediyorlar ve ben küçüğüm diye üzerime geliyor. Bu beni üzüyor acaba bunlara karşı ne yapmak gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Odaya girmemen gerek. Mikrafonun o kadar kötüyse odaya girip insanların zevkini bozmaman en iyisi. Küfür etmeleri etik değil, oraya bir şey diyemem. Tavsiyem iyi bir mikrafon alman.

Merhaba ben normal bir Discord kulanıcısıyım ve genellikle Valorant TR sunucusunda takılıyorum. Sohbet odasında her şey güllük gülistanlık, ben ne zaman bir odaya girsem ve merhaba desem bu nasıl mikrofon diye bana ve anneme küfür ediyorlar, etmedikleri hakaret kalmadı. Yok sen nerede oturuyorsun, yok sen tuvalette mi yaşıyorsun diye hakaret ediyorlar ve ben küçüğüm diye üzerime geliyor. Bu beni üzüyor acaba bunlara karşı ne yapmak gerek?
Dostum hiç kafana takma onlar 150 kilo ANORMAL discord kullanıcıları. Tuvallete yaşıyor musun falan derlerse evet tuvalette yasıyorum de. Bir süre sonra her yanıtlarına evet dersen daha da sınırlenırler. Sen gülerken onlar çıldırır. Gayette komik olur. Takma kafana bu arada

Dostum hiç kafana takma onlar 150 kilo ANORMAL Discord kullanıcıları. Tuvallete yaşıyor musun falan derlerse evet tuvalette yasıyorum de. Bir süre sonra her yanıtlarına evet dersen daha da sınırlenırler. Sen gülerken onlar çıldırır. Gayet de komik olur. Takma kafana bu arada

Haklısınız hocam teşekkürler :D

Ha bu arada, adminlere şikayet edebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir gün cs go'da birisi bana hack açtı falan diye hakaret etmişti. takımındakiler falan da küfür ediyordu Ben de sinirlendim çok sağlam küfür ettim, hepsine kaydım. Ne bileyim herif avukatmış. Kendim de 34 yaşımdayım adamın da yaşı varmış epey. Neyse ekran görüntüleri falan almış, ip adresimi falan almış kendisinin dosya masrafı ödemediğini bu sebeple dava edeceğini söyledi ben de ikna oldum. Özür diledim kapandı mevzu. Avukat bir arkadaşım vardı o da böyle yapmam gerektiğini, aksi taktirde para cezası gelebileceğini söyledi. Dava edebilirsiniz, hakaret davalarında para cezaları gidiyor, şahsen ben ikna oldum.

Ha bu arada, adminlere şikayet edebilirsin.

Hocam adminler hiçbir şey yapmıyolarki sırf güzel bir PP güzel bir afiş ve adminlik rolü aldılar diye kendilerini bir şey sanıyolar chete bazen hile satıyolar adminleri etiketliyoruz hiçbir şey yapmıyolar başka bir şey olduğu zaman ne var diyorlar sunucuya etkileri sıfır

Hocam adminler hiçbir şey yapmıyolarki sırf güzel bir PP güzel bir afiş ve adminlik rolü aldılar diye kendilerini bir şey sanıyolar chete bazen hile satıyolar adminleri etiketliyoruz hiçbir şey yapmıyolar başka bir şey olduğu zaman ne var diyorlar sunucuya etkileri sıfır
oyle admınlerden nefret ederım. Maalesef orda aktıf ıyı admın olabılecek çok ınsan varken gıdıp en sacma kısılerı secıyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı