Sevdiğim kız beni boyum kısa diye istemiyor

7. sınıfa gidiyorum. Arkadaşlarım beni onunla shiplemiş, bunu söylemişler kıza ve "yok çok kısa olmaz" demiş. Ne yapacağım? Çok üzgünüm, bir anda moralim düştü.
Boyum 1.50.

1) Daha yaşın küçük merak etme boyun uzayacak.
2) Devede de boy var.
3) Napolyon'un boyu 1,68 idi(ne alaka bilmiyorum ama aklıma geldi).
4) Sevgili vs işi için yaşın daha genç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Takmayın be hocam.

Bir sonraki LGS'ye siz de gireceksiniz, bu yaşta aşk meşk işlerini takmayıp dersinizi çalışın. Ayrıca daha çok küçüksünüz. Hep böyle kalacağınız ne malum? Daha önünüzde uzun bir yol var, belki de henüz ergenliğe bile girmediniz. 7.sınıfsınız çünkü. Bu yaş gerçekten bunları kafaya takacak bir yaş değil, ciddi diyorum. Eğer bunları takarsanız ileride dersiniz ki falanca hoca haklıydı, o yaşta hayatı yaşamak gerekiyormuş diye. Siz hayatı akışına bırakın ve keyfinize bakın. İleride o kadar çok dert geliyor ki, anlatamam bile....... Hiç umurunuzda bile olmasın, ayrıca böyle saygısızca konuşan bir kızdan da bir hayır gelmeyeceğini biliyorsunuzdur umarım.

Bu yaşlar birini "sevmek" için çok erken yaşlar daha. Tabii bunu küçümsemek için demiyorum, 13 14 yaşlarında çok olgun düşünen ve davranan kişiler de elbet var. Siz ne kadar olgun olursanız olun, karşınızda sizin kadar olgun ve düzgün bi' ilişkiye hazır birini bulmanız çok zor. Bu nedenle takılın sadece, illa ki sizinle olmak isteyen birileri vardır. Onlara gidin mesela, maksat kafa dağıtmak. Çünkü olayın çoğu sende değil karşındaki kişide bitiyor :)

Bu yaşlar birini "sevmek" için çok erken yaşlar daha. Tabii bunu küçümsemek için demiyorum, 13 14 yaşlarında çok olgun düşünen ve davranan kişiler de elbet var. Siz ne kadar olgun olursanız olun, karşınızda sizin kadar olgun ve düzgün bi' ilişkiye hazır birini bulmanız çok zor. Bu nedenle takılın sadece, illaki sizinle olmak isteyen birileri vardır. Onlara gidin mesela, maksat kafa dağıtmak. Çünkü olayın çoğu sende değil karşındaki kişide bitiyor :)

Ne alaka erken yaş birinde hoşlanmak el de olan bir şey değildir. Konuya gelecek olursak normal o kızı geç sevmeyeceksin. Seni bir şeyler için seviyor yani benim görüşüm bu sen onu seversen o sana böyle derse olmaz. Bugün bunu bahane eder yarın paranı, başka bir şeyini unut gitsin boyun da uzar. 7 iken 154 falandım.

7. sınıfa gidiyorum. Arkadaşlarım beni onunla shiplemiş, bunu söylemişler kıza ve "yok çok kısa olmaz" demiş. Ne yapacağım? Çok üzgünüm, bir anda moralim düştü.
Boyum 1.50.

Dostum kendimden örnek vereyim. Senin yaşlarında ben de 1.50 1.55 falandım. Ergenlik gelişim vs. derken ertesi yaz 3 ayda 13-15cm uzadım. Ben sadece o dönemler günlük pastörize süt içiyordum. Sonra lise-1 başlarken 1.78-1.80 civarıydım. Sonra basket vs derken en son 1.91'de durdu sanırım. O yüzden fazla dert etme. Ama illa tavsiye istiyorsan kariyer planlamanı eğitimin dahilinde yaparsan ilerleyen zamanlarda çok daha sağlıklı ilişkilerin olur.

Boyum 1.50.
Neyse 7.sınıfta 1.58 boy kısa diye benide pek sallamıyorlar. Artık boşverdim. O kadar asosyalleştimki 3 ayda linuxu çözdüm. Hayat seni istemiyenlerden ibaret değil. Seni isteyenlerin yanında ol.

Geri
Yukarı