Sevdiğim kız beni durduk yere engelledi

Hocam konuyu galiba anlamadınız ya da okumadınız ben yakın kız arkadaşlarıma ironi yapıyorum hem de her gün ancak onlar gülüyorlar yani yanlış anlamıyorlar arkadaşın amacı kötü bir şey demek değil.

Ezbere iş yapıp sadece görsele bakıp okurlarsa böyle olur hocam.

Hocam konuyu galiba anlamadınız ya da okumadınız ben yakın kız arkadaşlarıma ironi yapıyorum hem de her gün ancak onlar gülüyorlar yani yanlış anlamıyorlar arkadaşın amacı kötü bir şey demek değil.

Burada yanlış anlamış ama. Onlar gülüyor diye bu da aynı şeyi yapmak zorunda değil.

İnsanlara çok anlam yükleme. Muhtemelen yaşın genç o yüzden üzülüyorsun ama sana yapmış olduğu engelleme onun egosunu tatmin edip onun daha fazla mutlu olmasına sebep oldu ve sen şu an burada boş yere kendini üzüyorsun. Önce kendine değer ver. Sen kendine değer verirsen insanlar da sana değer verir. Kimsenin peşinden de koşma. Unutmayı bil.

Hocam, sevgili amacımız yok. Bu arada benim sanalda tek arkadaşım oydu. Ben sanaldan arkadaş yapmadığım için ve doğru dürüst olmadığı için onu kaybetmek istemiyorum.

Hocam bir şey olmaz. Bana zamanında sevdiğim kız biz olamayız dedi, 3 aydır çıkıyoruz. Geri döner pişman olur.

Bu konularda nedense boş ver falan diyenleri anlamıyorum zaten adam boş verebilse neden buraya konu açsın demek ki çok değer vermiş yani değil mi?
Burada yanlış anlamış ama. Onlar gülüyor diye bu da aynı şeyi yapmak zorunda değil.

Sonuçta arkadaş kötü amaçlı yazmadı o yüzden suçu yok kızında suçu yok ancak kızın böyle bir şeyden engellemesi bence saçma.

Hocam bir şey olmaz. Bana zamanında sevdiğim kız biz olamayız dedi, 3 aydır çıkıyoruz. Geri döner pişman olur.

Yok hocam. Cidden takıntılı ve zor affeden birisi. Bunu gerçek anlayacağını düşünmemiştim. Sanırım üstüne düşmezsem kuş olup uçup gidecek o kadar zaman.

Hocam, sevgili amacımız yok. Bu arada benim sanalda tek arkadaşım oydu. Ben sanaldan arkadaş yapmadığım için ve doğru dürüst olmadığı için onu kaybetmek istemiyorum.
Başka arkadaş bulursun kendine. Belli ki verdiğin değer tek taraflımış. Kız sana senin ona yüklediğin kadar anlam yüklememiş bariz ortada.
Bu konularda nedense boş ver falan diyenleri anlamıyorum zaten adam boş verebilse neden buraya konu açsın demek ki çok değer vermiş yani değil mi?

Sonuçta arkadaş kötü amaçlı yazmadı o yüzden suçu yok kızında suçu yok ancak kızın böyle bir şeyden engellemesi bence saçma.
Kendisinin daha iyi versiyonu olabilmesi için tavsiye veriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı