Sevdiğim kız beni durduk yere engelledi

Hocam 3 mesajda anca cevap alabildim. Bu yüzden kızgın attım. Zaten oyunda tanışmışsınız yani o kişi ben de olabilirdim. Numara yapabilirdim yani. Her neyse peşine düşmeyin ama cevap verirse açıklamanızı yapın ve direk neden engellediğini sorun. Söylediğim gibi cevap vermezse bırakın. Belki gerçek bile değildir.

Hocam gerçekten bunu anlamayacağım kadar salak bir insan değilim.

Zaten oyunda tanışmışsınız yani o kişi ben de olabilirdim.
Dur şimdi paranoya yapma.
5bc921d2281f118a7790b809e118121fa9f6a792965b950e565333e4e6bbef85_1.jpg

@kino @AN0TH3R @EfeOsman @EnderTR52
Bir gelişme olduğunda sizlere yazacağım hocam. Çok teşekkür ederim hepinize.
Rica ederiz.

Hocam, Instagram'dan mesaj atamıyorum. Takip etmem gerekiyor, yabancı kişilerden mesaj izni yok. Ayrıca bu sanırım kabul etmeyecek isteği. Belki anlamaz ben olduğumu. Valorant'a da çok sık girmiyor ve silmemiş beni. Sizce nasıl ulaşabilirim ki? Büyük ihtimal ile özür dilememi bekliyor gibi, çok kararsızım.

Hocam, Instagram'dan mesaj atamıyorum. Takip etmem gerekiyor, yabancı kişilerden mesaj izni yok. Ayrıca bu sanırım kabul etmeyecek isteği. Belki anlamaz ben olduğumu. Valorant'a da çok sık girmiyor ve silmemiş beni. Sizce nasıl ulaşabilirim ki? Büyük ihtimal ile özür dilememi bekliyor gibi, çok kararsızım.

Valorant'ta mesaj özelliği varsa oradan yazarsın, oynamadığım için bilmiyorum. Bunu kafana takıp kendini yiyip durma, mesaj bekliyorsa engeli basmadan düşünecekti. Beklesin biraz daha.

Valorant'ta mesaj özelliği varsa oradan yazarsın, oynamadığım için bilmiyorum. Bunu kafana takıp kendini yiyip durma, mesaj bekliyorsa engeli basmadan düşünecekti. Beklesin biraz daha.

Tamam hocam. Zamanınızı daha çok harcamak istemiyorum. Bir şey olursa yazarım.

Sen ulaşmayacaksın. Zamana bırak. Kendi dönerse dönsün dönmesse sal başka kız mı yok gerçek bir erkek olarak kendini kızın gözünde küçük düşürme. O da senin benim gibi dışkılayan bir et parçası sadece. Olur da geri dönerse bu sefer sen cevap verme. Mutlu olan taraf sen ol bu sefer.

Geri
Yukarı