Sevdiğim kız eş cinsel olduğunu söyledi

Davranışlardan bile anlaşılan bir durumu 4 yıl anlamamış olmanı idrak etmekte zorlanıyorum. Üstelik arkadaş gördüğü birisine muhakkak bundan bahsederdi gibime geliyor, yine de kesin konuşmayayım.
Bahsetmişti. Rus kızlarını taş gibi buluyorum dedi. Ama şaka yapıyor sandım.Neyse bundan sonra hayırlısı umarım... Umarım birbirmizden hoşlanabileceğimiz bir sevgilim olur. :(
Ah be kardeşim, bayağı üzücü durum. Başıma gelmedi fakat gayet iyi anlıyorum seni ama bizimle arkadaş ol sohbet et inan ki daha mutlu olacaksın, biz seni bırakmayız.
Çok teşekkür ederim desteğin için işte bu yüzden Ronal... Technopat Sosyal, yanında her zaman destekleyecek illaki biri var.
Sana kız mı yok? Heyt be asalete bak. Sen boş ver bunları yoluna bak kardeşim biri gider biri gelir.

Daha iyi mi oldu böyle? Al çözüm önerisi de yapılmış:
Destek için teşekkürler :D Yöntemi deneyeceğim (!)

Eskiden sevdiğim kız.

indir (3).jpg

Ne diyelim. Biraz yaşla da alakalı bir durum. Eğer ergenlikteyseniz kız havalı gözüküyor diye böyle yönelmiş olabilir. Olmaya da bilir. Belki kız bunu düşünüp yapmış olamaz ama alt bilinç bu şekilde düşünmüş olabilir. Geçmiş olsun. Olan olmuş. Kız arkadaşlığınızın bozulmamasını istemiş. Bozmayın madem. Kafanızı başka birine verene kadar pek konuşmayın. Tercihlere bir şey diyemeyiz. Böyle anların tadını çıkarmak lazım. Mantıksız gelebilir ama hayatta her zaman depresyonda olmuyoruz. Depresif müzikler dinlemek için tam zamanı. Kaçırmayın bu fırsatı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

4 yılımı harcadığım, konuşup sohbet ettiğim bir kız var(dı).
En sonunda bir gün sevdiğim kız, sevdiğim kızın ismini öğrenmek istedi. Lafı evirip çevirmeye çalıştım. Vazgeçmedi, illaki öğrenmek istedi. Sonra bu kişinin o olduğunu söyledim. Bir süre cevap vermedi. Sonra, sonra ise hayatımın şokunu yaşadım. Kız eş cinsel olduğunu söyledi ve şunları yazdı:

Eki Görüntüle 927277

Eki Görüntüle 927276

Dedi ve bir süre hiçbir şey yazamadım.
Ben bu kıza resmen hayatımı verdim, ona çok bağlandım, telefonumda 198 tane video, fotoğraf, editleri var.
Beni de en çok şu yıktı: "Ne şimdi, ne gelecekte."
Ne yapacağımı bilmiyorum, stres ve üzüntüden ellerimi bıçakla kesmeye başladım.
Ne yapayım arkadaşlar? Kızla konuşmaya çalıştım. WhatsApp bir süre giremedim teknik sorundan dolayı. Instagram'dan yazmayı denedim ama Instagram'ı sildiğinin haberini aldım.

Sizce ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin. Üzüntüden paramparça oldum.

Hocam çok var böyle. Büyük ihtimal sizden küçüğüm fakat buna halk arasında "keklemek" deniliyor ve siz de çok güzel "keklenmişsiniz". Yani eğer eş cinsel olması sizi üzdüyse yalandır ona kafanızı takmayın. Fakat reddedilmek üzdüyse bırakın gitsin. Bir işe yarayacağını da düşünmüyorum. Şöyle düşünürseniz "aslında iyi oldu" diyebilirsiniz: Kabul etseydi ne olacaktı? Çıktık sonra ne olacaktı? Evlendik sonra? Şimdi ne yapacağız? Bütün o uğraştığım heyecan falan bu muydu? Emin olun işe yarıyor ve ben genelde bunu kullanıyorum. Tabii kullanınca akıl sağlığı puanı kaybediyorsunuz ve her şeyde aynısını kullanıp bunalıma girme bataklığına düşme olasılığınız var ama iradenize güveniyorsanız deneyin derim :D

Ne diyelim. Biraz yaşla da alakalı bir durum. Eğer ergenlikteyseniz kız havalı gözüküyor diye böyle yönelmiş olabilir. Olmaya da bilir. Belki kız bunu düşünüp yapmış olamaz ama alt bilinç bu şekilde düşünmüş olabilir. Geçmiş olsun. Olan olmuş. Kız arkadaşlığınızın bozulmamasını istemiş. Bozmayın madem. Kafanızı başka birine verene kadar pek konuşmayın. Tercihlere bir şey diyemeyiz. Böyle anların tadını çıkarmak lazım. Mantıksız gelebilir ama hayatta her zaman depresyonda olmuyoruz. Depresif müzikler dinlemek için tam zamanı. Kaçırmayın bu fırsatı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlkbahar neticede ama benim için değil. Bence de güzel fırsat.

4 yılımı harcadığım, konuşup sohbet ettiğim bir kız var(dı).
En sonunda bir gün sevdiğim kız, sevdiğim kızın ismini öğrenmek istedi. Lafı evirip çevirmeye çalıştım. Vazgeçmedi, illaki öğrenmek istedi. Sonra bu kişinin o olduğunu söyledim. Bir süre cevap vermedi. Sonra, sonra ise hayatımın şokunu yaşadım. Kız eşcinsel olduğunu söyledi ve şunları yazdı:

Eki Görüntüle 927277

Eki Görüntüle 927276

Dedi ve bir süre hiçbir şey yazamadım.
Ben bu kıza resmen hayatımı verdim, ona çok bağlandım, telefonumda 198 tane video, foto, editleri var.
Beni de en çok şu yıktı: "Ne şimdi, ne gelecekte."
Ne yapacağımı bilmiyorum, stres ve üzüntüden ellerimi bıçakla kesmeye başladım.
Ne yapayım arkadaşlar? Kızla konuşmaya çalıştım. WhatsApp bir süre giremedim teknik sorundan dolayı. İnstagram'dan yazmayı denedim ama Instagram'ı sildiğinin haberini aldım.

Sizce ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin. Üzüntüden paramparça oldum.
Birine hayatını bağlamak yapabileceğin en kötü şey. Onu görmeden ya da onunla tanışmadan önce nasıl bir hayatın sürüyorduysan yine yanı şekilde devam et. Zor ama imkansız değil sonuçta benimde başıma geldi yaşadığın gibi bi şey. Kıza yaklaşık iki sayfalık şiir yazdım ve okuyup görüldü attı. Arkadaş kalmak istiyordu. Ben bir yıl boyunca yıkıklık yaptım. Sonra başka şehre taşındık hayatıma devam etmek zorunda kaldım ve kısa bir süre sonra unuttum. Dönüp baktığımda kendime salak diyorum ama bunu yaşamamış olsaydım eğer sana değer vermeyen birine değer vermemen gerektiğini öğrenemeyecektim. Kısacası sen de sana değer vermeyen senin gücüne güç katmayan sana faydalı olmayan insanlardan uzak dur. Sadece aşk değil tüm hayatına bunu yansıt. Bir tane hayatın var ve salak salak şeylerle uğraşma. Şöyle düşün doğduğun anda ölene kadar hayatın filme alınmaya başlıyor. Bu film ne kadar kişi tarafından izlenirdi? Herkes kendi filmini çeker ve senin de iyi bir film çekmen lazım. En önemlisi filmin iyi bir konusu olmalı....

Geri
Yukarı