Sevdiğim kız eski sevgilisini anlatıyor

Taş devrinde yaşamıyoruz, rahatça iletişim kurabiliyoruz, derdi, sıkıntıyı dile getirebiliyoruz. Böyle görüldü atmalar, tamam demeler yerine sahip olduğumuz dili kullanalım.
Sen bu durumda "Bir daha yazma bana" derdin sanırım o zaman.
Ben dershanede tanıştım. 2 gün sonra falan dayanamadım söyledim kabul etti. Mutluyum.
Ama gerçek hayattan bahsediyorsun. Ben sanaldan bahsediyorum. Gerçek hayat olsa yine açılırdım da. Sanalda doğru düzgün tanıyamıyorsun bile.

Sen bu durumda "Bir daha yazma bana" derdin sanırım o zaman.

Ama gerçek hayattan bahsediyorsun. Ben sanaldan bahsediyorum. Gerçek hayat olsa yine açılırdım da. Sanalda doğru düzgün tanıyamıyorsun bile.
Oda doğru hocam az daha bekleyebilirsiniz. Zevkleriniz aynıysa zaten dayanamıyorsunuz.

Oda doğru hocam az daha bekleyebilirsiniz. Zevkleriniz aynıysa zaten dayanamıyorsunuz.
Konuştuğumuz kadarıyla zevklerimiz az çok benziyor. Özellikle müzik zevkimiz çok benziyor. Sürekli derste, ders aralarında birbirimize müzik atıyorduk.

İşte ben de o yüzden açılmayayım hemen diyorum ya. Kısa sürede sevgi olmaz. Hoşlantı bu biliyorum.

Şu an açılırsan önceden senden hoşlanıyorsa bile kırgın olduğu için kabul etmez.
Bana soracak olursanız dediğim gibi tekrar aktif olarak konuşmaya başlayın.
Mesela şöyle yazabilirsin: "Kusura bakma kaç gündür kafam yerinde değil, ne dediğimi bilmiyorum.
Nasılsın?" diyebilirsin.
Yani kız ile eski konuşma kararlılığınızı tekrar kurun.
Tipiniz etkileyici olmasa bile bir zaman sonra psikolojik olarak sahiplenme duygusu ortaya çıkıyor.
Siz kızı güldürerek kızı takip edeceksiniz. Kız sizden etkilendiği zaman direkt ederseniz bu iş %100 başarı ile sonuçlanır.
Yani kıza kendini sahiplendir.

Şu an açılırsan önceden senden hoşlanıyorsa bile kırgın olduğu için kabul etmez.
Bana soracak olursanız dediğim gibi tekrar aktif olarak konuşmaya başlayın.
Mesela şöyle yazabilirsin: "Kusura bakma kaç gündür kafam yerinde değil, ne dediğimi bilmiyorum.
Nasılsın?" diyebilirsin.
Yani kız ile eski konuşma kararlılığınızı tekrar kurun.
Tipiniz etkileyici olmasa bile bir zaman sonra psikolojik olarak sahiplenme duygusu ortaya çıkıyor.
Siz kızı güldürerek kızı takip edeceksiniz. Kız sizden etkilendiği zaman direkt ederseniz bu iş %100 başarı ile sonuçlanır.
Yani kıza kendini sahiplendir.
Reis bu işte profesyonelsiniz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı