Sevdiğim kız eski sevgilisini anlatıyor

Özel değilse ne dedi acaba?
Aga öyle çok kötü bir şey demedi. Hatta üzüldüğüm şey çok saçma, gülünç, küçük bir ayrıntı. Ama asıl böyle küçük ayrıntılar kırıyor insanı. Özel değil ya. Biz ilk konuştuğumuzdan beri bazen öyle birbirimize hanımlı, beyli sesleniyorduk şakasına. İşte mesela atıyorum o bana ahmet bey falan diyordu, ben de tuğçe hanım falan. Biliyorum komik ama işte sadece birbirinizle öyle konuştuğunuz için ayrı bir yeri oluyor. Beni vuracağı yeri çok iyi biliyor ki bana gönderme yapmış işte. Sınıf grubundaki bir çocuğa bana seslendiği gibi yazmış. Ama beni kırmaya yetti öyle diyeyim.

Hocam gerek kalmadı artık biliyor musunuz. Kızın son dediğinden sonra içimdeki hevesi kırdı. Umursamam sanıyordum ama şu an kötüyüm.
Bilirim o hissi, çok kötü gerçekten umarım en kısa zamanda atlatırsınız. Unutmayın sizden önemli değil. Ve yine emin olun koca dünyada sizi tamamlayacak bir sürü kişi var bunu bilin, dünyanın sonuymuş gibi bir tribe girmeyin ilerde bakıp bakıp üzülürsünüz niye üzüldüm diye. Gerçekten ihtiyacınız var mı onun sevgisine, peşinden koşacak kadar seviyor musunuz düşünün. Eğer cevabınız olumlu yöndeyse devam edin arkadaşlık tan azıcık flörte çekin olayı ama çok belli etmeyin yani eğer daha kız yumuşamadıysa sizin onu sevme işinize 'sen beni seviyor olabilir misin?' Dediğinde bir şekilde çevirebilin duruma göre onuda siz bilirsiniz artık. Dediğim gibi eğer 'ben bu kızla uzun düşünmüyorum 6-7 aya biteriz diyorsanız hiç uğraşmayın üzmeyin kendinizi. İyi geceler : ).

İlişkisi yeni bitmiş karşısında kim olsa aynısı yapar sana özel bir durum değil boşuna alınganlık yapmmışsın, karşındaki kişinin karmaşık duygusuna arkadaş olarak eşlik edersen bu süreklilik arz eder. Bu yanlışa sakın düşme.

Hoşlandığın kişiyle uzun süre arkadaş kalamazsın bu tecrübeyle sabittir. Geçmişe sünger çekmesi için ona zaman tanı sonra şansını dene. Olursa olur olmazsa da dünyanın sonu değil önüne bakacaksın.

Bir kere kızda potansiyel sevgili adayından çok arkadaş izlenimi bırakmışsan bunu kırmak kolay olmayacaktır. Senin asıl sorunun baştan pes etmiş görünmendir. Reddedilmekten korkmamalısın.

İlişkisi yeni bitmiş karşısında kim olsa aynısı yapar sana özel bir durum değil boşuna alınganlık yapmmışsın, karşındaki kişinin karmaşık duygusuna arkadaş olarak eşlik edersen bu süreklilik arz eder. Bu yanlışa sakın düşme.

Hoşlandığın kişiyle uzun süre arkadaş kalamazsın bu tecrübeyle sabittir. Geçmişe sünger çekmesi için ona zaman tanı sonra şansını dene. Olursa olur olmazsa da dünyanın sonu değil önüne bakacaksın.

Bir kere kızda potansiyel sevgili adayından çok arkadaş izlenimi bırakmışsan bunu kırmak kolay olmayacaktır. Senin asıl sorunun baştan pes etmiş görünmendir. Reddedilmekten korkmamalısın.
Hocam reddelimekten hiç korkmadım. Benim asıl korktuğum friendzone'a girmekti ve girmişim sanırım. Ben arkadaş gibi yaklaşmak istemedim ve öyle de yaklaştığımı düşünmüyorum. Baktım ki kız arkadaş ayağı yapıyor baştan salayım dedim.

Vur elini masaya kendi haline bırak, erkekler yapınca odunluk kabalık, kızlar yapınca özlem. Ve kardeşim ne bu hız? Sen LGS'ye hazırlanırken gideceğin okulda olan kızları mı düşündün hep? Yani Online görüp beğenmek seni yanıltabilir. Ve görünüşe göre kız senin niyetini anlamış ondan hikaye uyduruyor.

Vur elini masaya kendi haline bırak, erkekler yapınca odunluk kabalık, kızlar yapınca özlem. Ve kardeşim ne bu hız? Sen LGS'ye hazırlanırken gideceğin okulda olan kızları mı düşündün hep? Yani Online görüp beğenmek seni yanıltabilir. Ve görünüşe göre kız senin niyetini anlamış ondan hikaye uyduruyor.
Kızı gerçekte de gördüm. Fazla muhabbetimiz olmadı ama. Beni kendinden uzaklaştırmak istediğini mi söylüyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı