Sevdiğim kız kafamı karıştırıyor

Anlatım yarım olabilir ama seneryo her zaman ki gibi aynı size yaşanacakları anlatayım her şey aşırı hızlı gelişecek sosyal medyada sanki deli gibi birbirinize aşık gibi fotolar vb atılacak eski ex kıskandırılacak kızın görüşü bu tamamen size gelirsek ayrıca sizin için ise ne düşündüğü ise köşede bir yerde kırdığı ama asla özür dilemediği kendini hep kabullenecek bir kapı olduğunu ve en basiti olduğunu bildiğinden gelmesi gereken yere gelmiş tercihim eğer hala hoşlanıyorsan durumu zorlaştır tavırlarında o samimi olsa da sen ciddi dur zor adamı oyna ne de olsa karşında çabalayan biri var bırak çabalasın sen ise işi uçuruma sür eğer hala çabalıyorsa belki o zaman bir şeyler değişir.
Şuan dediğiniz gibi ağır bir tavırla yaklaşıyorum kendisine ileride sonuçları mutlaka yazacağım.

Şu an dediğiniz gibi ağır bir tavırla yaklaşıyorum kendisine ileride sonuçları mutlaka yazacağım.

İşin sonu şu olacak sen daha hamle yapmadan buz kesilip şak diye kapıyı çarpıp çıkacak ondan dolayı bir şey yapmak istiyorsan şu an yap daha sonra göz göre göre pişman olmamak için uzun sürecek tip bir birliktelik değil zaten bu konular.

İyi sosyaller hocam, heyecanla takip ediyoruz 😀😀😀

İşin sonu şu olacak sen daha hamle yapmadan buz kesilip şak diye kapıyı çarpıp çıkacak ondan dolayı bir şey yapmak istiyorsan şu an yap daha sonra göz göre göre pişman olmamak için uzun sürecek tip bir birliktelik değil zaten bu konular.
Bunun farkındayım ilk başlarda çok üzülüyordum bu duruma ama şimdi açıkçası umurumda değil çünkü gerçekten bu kızdan daha önemli dertlerim var kendi paramı kazanmaya çalışıyorum ve hem de üniversite sınavına hazırlanıyorum yani bu ikisi benim için fazlasıyla önemli eğer beni bunaltacak dereceye gelirse ben bitireceğim ilişkiyi zaten.

İyi sosyaller hocam, heyecanla takip ediyoruz 😀😀😀
Güzel yorumunuz için teşekkürler hocam :)

Bunun farkındayım ilk başlarda çok üzülüyordum bu duruma ama şimdi açıkçası umurumda değil çünkü gerçekten bu kızdan daha önemli dertlerim var kendi paramı kazanmaya çalışıyorum ve hem de üniversite sınavına hazırlanıyorum yani bu ikisi benim için fazlasıyla önemli eğer beni bunaltacak dereceye gelirse ben bitireceğim ilişkiyi zaten.

Hocam merak ettim. Ne oldu son gelişme?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hâlâ birlikte misiniz hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı