Sevdiğim kız kafamı karıştırıyor

Hocam baya okudum o kıza neler yapacağınız hakkında taktik vermek istiyorum cünkü ben bir kız yüzünden aşırı depresif birisi oldum diyebilirim hemde sanal ilişkiydi şimdi o kızı sonuna kadar kullanın ne isterse evet diyin işi ileriye bile çekebilirsiniz sonra pat ben ayrılmak istiyorum ZUHAHAHWHEHWHEHS ortada kalır size yalvarır nolur beni birakma diye sakın kanmayin peşinizde koşturun bunu bende yaptım çok hoşuma gidiyor sonra devam edin tekrar sevgili olun tekrar ayrılın arada eski sevgilisi ilede makara yapın keyfinize yapın benim bile keyfim yerine geldi eskiden bende aşırı bu şekilde takiliyordum sonra ayni kiz bana karma yaptı :d.
Her gün günaydın mesajları ile beni uyandırıyor saçma sapan aşk reelsleri atıyor. Hani eskiden görsem severdim de şimdi sanki Kog'Maw ile ilişki yaşıyormuşum gibi hissediyorum. Hayırlısı bakalım dediğiniz gibi kendisi ile uzun süre ilişkim olsun istiyorum sonra pat.

Her gün günaydın mesajları ile beni uyandırıyor saçma sapan aşk reelsleri atıyor. Hani eskiden görsem severdim de şimdi sanki Kog'Maw ile ilişki yaşıyormuşum gibi hissediyorum. Hayırlısı bakalım dediğiniz gibi kendisi ile uzun süre ilişkim olsun istiyorum sonra pat.
Mükemmel ilişki kiz size bağlanmış artık kızı fazla ipleme dengede tut daha da fazla bağlanır senin yerinde olsam eski sevgilisinin takıldığı yerlerde el ele gezer kizi götürürdüm :D

Birde senin yaşadığın durum senin için bir şans diyebilirim kardeşim her erkek bunu yaşar bende yaşadım sakın o kiza bağlanma ben biraz bağlandim hala eski kiz arkadaşım aklima geliyor mesela ondan bunu firsata çevir derim duygusuz olmak her zaman daha iyidir.

Mükemmel ilişki kiz size bağlanmış artık kızı fazla ipleme dengede tut daha da fazla bağlanır senin yerinde olsam eski sevgilisinin takıldığı yerlerde el ele gezer kizi götürürdüm :D

Birde senin yaşadığın durum senin için bir şans diyebilirim kardeşim her erkek bunu yaşar bende yaşadım sakın o kiza bağlanma ben biraz bağlandim hala eski kiz arkadaşım aklima geliyor mesela ondan bunu firsata çevir derim duygusuz olmak her zaman daha iyidir.
Hahahahahahh öyle yapıyorum hocam zaten elemanın takıldığı neresi varsa kızla oralara gidiyorum bunu bol bol yapacağım kendisi de farkında ara sıra mızmızlanıyor ama takmıyorum. Evet şans oldu açıkçası geçen sene kızın evine gidip babasından onu çağırmasını istemiştim düşünün o kadar aşıktım ki evde böyle salak salak açılma provaları yapıyordum sonra red yedik derken şu an onla beraberim hayat gerçekten çok garip.

Hahahahahahh öyle yapıyorum hocam zaten elemanın takıldığı neresi varsa kızla oralara gidiyorum bunu bol bol yapacağım kendisi de farkında ara sıra mızmızlanıyor ama takmıyorum. Evet şans oldu açıkçası geçen sene kızın evine gidip babasından onu çağırmasını istemiştim düşünün o kadar aşıktım ki evde böyle salak salak açılma provaları yapıyordum sonra red yedik derken şu an onunla beraberim hayat gerçekten çok garip.

Hocam onları biz de yaşadık ya bir yerden sonra kızları görmezden geliyosun. Benim de 2 ay önce bir kiz arkadaşım oldu kendimden buyuk ama gorup görebileceğim en guzel kizlardan biriydi. Diksiyonu falan... Neyse ben de çok umursamadim. Kiz her gecen gun bana daha çok alıştı derken ben de kizla yollarimi ayirdim. Nedeni de sinav senem. Kendisi de beni anlayisla karşıladı geleceğin daha önemli diyerek. Yani kisacasi benim dediğim gibi kızlar var, bir de sendeki gibi. Bir yerden sonra hiçbiri sana iyi gelmiyor.

Hocam onları biz de yaşadık ya bir yerden sonra kızları görmezden geliyosun. Benim de 2 ay önce bir kiz arkadaşım oldu kendimden buyuk ama gorup görebileceğim en guzel kizlardan biriydi. Diksiyonu falan... Neyse ben de çok umursamadim. Kiz her gecen gun bana daha çok alıştı derken ben de kizla yollarimi ayirdim. Nedeni de sinav senem. Kendisi de beni anlayisla karşıladı geleceğin daha önemli diyerek. Yani kisacasi benim dediğim gibi kızlar var, bir de sendeki gibi. Bir yerden sonra hiçbiri sana iyi gelmiyor.
Gerçekten iyi gelmiyor hocam şuan tek hedefim hem işte çalışıp hem YKS kasabilmek. İnşallah o da olacak. Güzel tavsiyeleriniz ve mesajlarınız için teşekkür ederim inşallah hepimiz bir gün gerçek kişiyi bulacağız. İyi geceler :)

Benim eski anılarım geldi bir de aklıma onu da anlatayim çok keyifli 2 sene önce mart ayından beri aklimda bir kiz vardi neyse haziran mayisa kadar konuşmadım sonra haziran sonu ona öyle bir acildim ki dostum kızın gözünde şair gibiydim beni arkadaşlarına bir anlatmış bir de sanaldan hahahahahahs ( malum pandemi) kız bana bir bağlandı ufff ama cidden hoşlanmıştım sonra ilgimi azalttim daha da çok bağlandı sürekli ayrildim kizdan tatile gitti orada beni kiskandirmak icin seyler yapıyor tabii hiç umursamadim daha da devam etti sonra başkası ile sevgili olup beni kiskandirmaya çalıştı tabii benim ortamimda kiz doluydu o zamanlar oyuna giriyorum konuşuyorum her anlamda var sonra kizla tamamen aramı kestim. Kiz sonra anlattı kiskandirdigi erkekte senin gibi bunu İstanbul meydaninda birakmis bu bana agladi o zaman hala seni seviyorum diye cok keyifliydi.

Anlatım yarım olabilir ama seneryo her zaman ki gibi aynı size yaşanacakları anlatayım her şey aşırı hızlı gelişecek sosyal medyada sanki deli gibi birbirinize aşık gibi fotolar vb atılacak eski ex kıskandırılacak kızın görüşü bu tamamen size gelirsek ayrıca sizin için ise ne düşündüğü ise köşede bir yerde kırdığı ama asla özür dilemediği kendini hep kabullenecek bir kapı olduğunu ve en basiti olduğunu bildiğinden gelmesi gereken yere gelmiş tercihim eğer hala hoşlanıyorsan durumu zorlaştır tavırlarında o samimi olsa da sen ciddi dur zor adamı oyna ne de olsa karşında çabalayan biri var bırak çabalasın sen ise işi uçuruma sür eğer hala çabalıyorsa belki o zaman bir şeyler değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı