Sevdiğim kız tarafından reddedilmek

yiğit321321

Decapat
Daha fazla  
Ben bir kızdan hoşlanmaya başladım ve Instagram'da yazistik, bayağı bir konuştuk. Espriler falan filan derken buluşmaya karar verdik. Buluştuk ettik, internet kafeye gittik, halı sahada maç yaptık ve sonra ben bu kızdan hoşlanmaya başladım. Kıza dedim açık bir şekilde ve kız beni reddetti, seni kardeşim olarak görüyorum dedi ben de bir şey demedim.

1 hafta geçti, sonra kız bana şey yazdı: Ben senden hoşlanmaya başladım dedi ben de dedim sana karşı ben de bir şey hissediyorum. 2 gün sonra kız sevgili yapmış. Ben tabii olayın farkında değilim. Sonra yakın arkadaşlarına sordum, evet sevgilisi var dendi ve ben orada yıkıldım zaten. Çocukla da zaten 1 hafta sevgili olmuşlar.

Kızı unutmak için her yerden engelledim ve mesaj atmıştım engellemeden önce ve o mesajla dalga geçmiş. Çok üzülmüştüm açıkçası ben onun için. Bir de 300 TL harcadım. Sadece emeklerime ve kıymetimi bilememesine üzülüyorum. Tavsiye verirseniz mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bir kız sizi reddediyorsa o kızı doğrudan kafanızda bitirin. Başta reddedip sonra geri dönmeye çalışan kızların yüksek ihtimalle menfaat için dönmeye çalıştığı bariz bir şekilde açık. Madem geri döneceksin, neden başta reddediyorsun o hâlde? Sevdiğiniz kızla arkadaş ya da kardeş de olamazsınız. Sevdiğiniz kızla arkadaş ya da kardeş olursanız otomatik olarak onun alternatifi konumuna düşersiniz ve kimsenin de alternatif konumu olmayın. Kendinize saygınız olsun.

Madem geri döneceksin, neden başta reddediyorsun o hâlde?
Olabilecek durumlar hocam bunlar buluşmaya davet edersin ama senin bilmediğin şekilde kızın sevgilisi olması kötü durumda olması gibi durumlar vardır sana söylemez ama kibar şekilde hayır der buluşmayı kabul etmez birkaç ay sonra gelir kendi konuşur sıcak davranır o zaman isteğine göre hareket edersin. Başta reddetmek illaki reddedilen ile alakalı bir şey değil.

Geri
Yukarı