Sevdiğim kıza açıldım ama reddetti

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba dostlar, bir soru değil de dert olarak mı algılarsınız sorumu size durumu anlatacağım. 15 yaşındayım dostlar asosyalim ve sosyal anksiyete gibi sorunlarım var. Diğer normal insanlara göre biraz daha sorunluyum diyelim. İlk kez bir kızdan hoşlandım. 2 yıldır seviyorum ve benim için bir kıza açılmak çok zordu fakat ben bunu başardım ilk kez acıldim. Beni aşağıladı ve reddetti. "kendinle beni bir tutuyor musun?" vesaire diyerek okulda beni rezil etti. Okulda bana bazen gülüyor o kadar ümitleniyorum ki gel gör ki bana karşı boş onu unutamıyorum. Beni fark etmiyor bile dış görünüşüm kötü olduğu için sevmiyor galiba ): Ve bana bunları yapmasına rağmen hala seviyorum. Her istediğini yapıyorum ama onun gözüne giremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendinle beni bir tutuyor musun diyen bir kişiyle sevgili olup ne yapmayı düşünüyorsun? Maşallah, kızın egosundan yanına yaklaşılmıyor.

Böyle bir kişi ile olmaz, önünüzdeki maçlara bakın derim.

1653998652337.png

Senin ondan hoşlandığının farkında sanırım. Seni ne yapacağını tam olarak anlayamamış..
Basit beta tavırlarıyla bir kıza yanaşırsan, içgüdüsel olarak seni reddecek.. O da ne için reddettiğini bilmiyor.. Sadece duygusal..

Kendinle beni bir mi tutuyorsun diyen bir insan olgunlaşmamış basit bir düşünceye sahip.
Kesinlikle uzak dur.. Yarın başka bir erkekle görürsün, için sızlar.. Boşver..

Geri
Yukarı