Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Her şey olacağına varır kardeşim. Görecek yaşayacak daha çok günlerin var. Ondan dolayı geleceğe umutla bak. Bu işler nasip kısmet işleri. Bekleyerek hiçbir şey olmaz. Kader gayrete aşıktır. İçinden ne geliyorsa öyle yap ben sana açıl veya açılma diyemem ama bu şekilde mutlu değilsen bu durumu değiştirmek için bir şansın var ve onu iyi değerlendir. Sen elinden geleni yap olmuyorsa bil ki daha iyisi olacağı içindir. İçin ferah olsun biraz akışına bırakmakta yarar var yoksa manyak olursun
Abi ben tabikide ondan vazgeçmicem açılcam ona.

Ben sevdiğim ve yakın arkadaşım olan kıza açıldıktan sonra gerçek yüzünü gördüm. Beni reddetmişti ve ona karşı olan ilgimi kesmeyip flörtleşmeye devam ediyordum. Benim ondan hoşlanmaya devam ettiğimi görünce beni kullandı. Sözüm sana. İnsanlar değişebilir, yanlış tanımış olabilirsin. Reddedilirsen benim gibi hırs yapıp onu geri kazanmaya çalışma veya arkadaş kalmaya devam etme. İlk olanı yaparsan onun sana yaptığı her hareketi flörtleşme olarak algılarsın ve seni parmağında oynatır. İkinci olanı yaparsan sen üzülürsün.

Ben sevdiğim ve yakın arkadaşım olan kıza açıldıktan sonra gerçek yüzünü gördüm. Beni reddetmişti ve ona karşı olan ilgimi kesmeyip flörtleşmeye devam ediyordum. Benim ondan hoşlanmaya devam ettiğimi görünce beni kullandı. Sözüm sana. İnsanlar değişebilir, yanlış tanımış olabilirsin. Reddedilirsen benim gibi hırs yapıp onu geri kazanmaya çalışma veya arkadaş kalmaya devam etme. İlk olanı yaparsan onun sana yaptığı her hareketi flörtleşme olarak algılarsın ve seni parmağında oynatır. İkinci olanı yaparsan sen üzülürsün.
Sizin durumunuz çok kötü olmuş hocam.

Ben ona açılcam sölicem onu sevdiğimi inşallah kabul eder.

Sormadım abi babamla abim okulu bırakıp işe girmemi istiyorlardı abim okuyamadığı için bana laf yapıyor abi bilemiyorum hep nefret ediyorlar benden.

Yazık. Ama sen okulundan da mezun olacaksın sevdiğin işide yapacaksın yılmayacaksın. Yaşadığımız bu topraklarda kolay kurulmadı herkes her şeyinden feda etti Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile bu Vatan'ını canından daha çok seven vatanperverler bizlere bu toprakları emanet ettiler ve umudun gençlikte olacağını bizlere bildirdiler biz her zorluğa her şarta gögüs gerip bu Vatan'ın evlatları olduğumuzu ve emanete sahip çıktığımızı göstermeliyiz.

Abi ben tabii ki de ondan vazgeçmicem açılcam ona.

Aile mevzusuna gelecek olursam dostum. Olay tam ne bilmiyorum ama bildiğim tek ve gerçek şey hiçbir şeyin sonsuza kadar sürmediği. Bu acıların elbet geçecek üzüntülerin sıkıntıların elbet bir gün bitecek. Lakin önemli olan şey bu acılardan ne çıkarttığın. Hayatta yaşadığın bu acılar seni daha iyi ve daha olgun bir insan yapmak için vardır. Bu acıları üst üste koyup en tepesinede senin oturman gerek. Ne olursa olsun umutsuzluğa asla kapılma. Geleceğe umutla bak hayaller kur ve onları gerçekleştirmek için adım at. Kendini geliştir ve önüne bak. Sabır göster emin ol her şey yoluna girecektir.

Öyle bişey yaşasam zaten dayanamam kendimi odaya kapatırım.
Ben kendimi çok değiştirdim. Reddedilmek pek koymuyor da kullanılmak aşırı sıkıntı. Kendimin ve dış görünüşümün farkındayım. Ağzı iyi laf yapan birisi olduğum için kızlarla genelde aram iyiydi. Fakat seçenekler bol olunca tip işin içine giriyor. Hepsi aynı, karaktere bakıyor olayı yalan. Ha dersin ki ben badboyum kızlara hiç değer vermem. O zaman hepsi sana gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı