Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Güzel kardeşim, yaşın genç dediğim gibi. Senin yaşındayken ben bu işlere hiç el atmadım, şahsi önerim lisede çıkman, 15 yaşında birisi -seni kastedmiyorum- akıl ve irade kavramını özgür bir şekilde yeni yeni oturtuyor zaten. Liseye geçince karakterin de oturacağı için çok daha sağlıklı olur. Sen şuan kıza aşık falan da değilsin sadece hoş bulduğun için sana aşıkmış etkisi yaratıyor. Kafanı dinle 1-1.5 yıl, daha zamanın var. @34Roxe

Güzel kardeşim, yaşın genç dediğim gibi. Senin yaşındayken ben bu işlere hiç el atmadım, şahsi önerim lisede çıkman, 15 yaşında birisi -seni kastedmiyorum- akıl ve irade kavramını özgür bir şekilde yeni yeni oturtuyor zaten. Liseye geçince karakterin de oturacağı için çok daha sağlıklı olur. Sen şuan kıza aşık falan da değilsin sadece hoş bulduğun için sana aşıkmış etkisi yaratıyor. Kafanı dinle 1-1.5 yıl, daha zamanın var. @34Roxe
Abi Bilmiyorum Ne Yapacağımı Ama Gerçekten Çok Seviyorum Onu.
Arkadaş kalma ihtimalleri varsa bile yok eder denemesin 😆
Bilmiyorum Gerçekten Ne Yapacağımı.

Boşver Kafaya Takma Kanka Boş Yapıyo.
Açılma. Bazı şeyler sözlere döküldüğü zaman büyüsünü kaybediyor. Sen belli et sadece. Kızlar anlar böyle şeyleri zaten. Eğer o bu ilişkiyi isterse sana ayak uyduracaktır zaten. İstemezse sana gelir ve bu konuyu kendisi açar. İki durum da, birden kızın karşısına dikilip "seni seviyorum" demekten iyidir. Aksi takdirde ona düşünme fırsatı vermediğin için reddedilme ihtimalin oldukça artacak.
Zaten Onu Sevdiğimi Biliyo Sadece Hata Yapıp Daha Birbirimizi Tanımadan Açılmıştım Şimdi Söylesem Neder Bilmiyorum Onuda Kaybetmek İstemiyorum Ondan.
Savunduğun şeyi sen bile bilmiyorsun. :D
Abi Ben Ne Yapacağım Bi Tavsiye Verebilirmisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı