Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Hocam ben de geçenlerde hayatımda ilk defa uzun süredir çok sevdiğim kıza açıldım. Uzun süredir arkadaş olduğumuz içi şaşırdı biraz. O belki bana karşı bir şey hissetmiyor, ama ben ona her gün iltifat etmeye güzel sözcükler söylemeye devam ediyorum, ve büyük ihtimalle de kendi kendime yaşayıp bitireceğim. Ben sevdim mi sonsuza kadar severim de bu kimsenin umrunda değil galiba. Hayatımda da büyük ihtimalle sevdiğim ilk ve son kız olacak. Yani kısacası git söyle bence.

Hocam ben de geçenlerde hayatımda ilk defa uzun süredir çok sevdiğim kıza açıldım. Uzun süredir arkadaş olduğumuz içi şaşırdı biraz. O belki bana karşı bir şey hissetmiyor, ama ben ona her gün iltifat etmeye güzel sözcükler söylemeye devam ediyorum, ve büyük ihtimalle de kendi kendime yaşayıp bitireceğim. Ben sevdim mi sonsuza kadar severim de bu kimsenin umrunda değil galiba. Hayatımda da büyük ihtimalle sevdiğim ilk ve son kız olacak. Yani kısacası git söyle bence.
Çok zor demi hocam onu sevip onun seni sevmemesi.

Bence açılma çünkü kabul ederse olursunuz sonra çabuk ayrılırsınız her şey biter çünkü küçüklük aşkları Allah'ın bize gönderdiği bir denemedir yani şimdi arkadaş olarak kalsanız iyi olur ama uzun süredir tanışıyorsanız pek kızacağını ya da tersleyip alay edeceğini sanmam. Ben kankama açıldım o da açıldı ama bir sorun oldu ve ayrıldık artık kanka bile olamıyoruz çok özlüyorum onu :(

Geri
Yukarı