Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle olma ihtimalide var sen ona yavaştan yavaştan belli et sevgini eğer ufak bir şey olursa geri çevir hemen sonra yavaş yavaş sevgini tekrar ver gine olmazsa o kız seni arkadaşı olarak kabul ediyordur.

Benim zamanında yaptığım taktiği anlatayım.

Gidip ona birini çok sevdiğini söylemiştim ve endişeye kapılmıştı onunda beni sevdiğini anladım, 5 gün sonra 4. ayımız. Sen de bunu yapabilirsin hem arkadaşlığınızı kaybetmezsiniz hem onu yoklarsın.

Vay be hocam çok iyiymiş. Allah ayırmasın. 😊
Selamlar abilerim, iyi geceler abilerim. Size bir şey sormak istiyorum. Ben sevdiğim bir kıza açılmak istiyorum ama açılamıyorum. Kızla 3.5 senedir çok iyi sami miyiz?
İlk tanıştığımız zaman çok kiloluydum, 90 kiloydum onun için 30 kilo verip 60 kiloya indim. Kilolu olduğum zaman hata yapıp çıkma teklifi etmiştim ve demişti ki seni kardeşim olarak görüyorum şimdi çıkma teklifi etsem ne diyeceğini bilmiyorum ve çok sami miyiz hep yanıma gelir beraber bizim evde film izleriz şarkı söyleriz falan çok seviyorum onu.

Kardeşim, seven insan seni olduğun halde sever. Kız arkadaşım Irem'e doğum günümde çıkma teklifi etmiştim "en iyi hediyem olur musun?" diye. O da kabul etti. Şimdi de dolu dolu 1. yılımızı geçirdik. Sana tavsiyem hiç korkma içindeki duyguları paylaş, insanız sonuçta sevgi doğal bir şey. Eğer paylaşmazsan ileride çok pişman olabilirsin, hatta filmlerdeki gibi onu el ele başka biriyle de görebilirsin ya da beni şu çocuğun öpmesini isterdim gibi depresyona sokucak konuları da konuşabilirsiniz. Sen benim yaptığımı yap karşına al ve konuş. Duygularını bırak kalbin söylesin, doğruyu her zaman kalp söyler. Buradan da sevgilimi çok sevdiğimi söylemek istiyorum hatıra olarak kalsın. 🥰

Son düzenleme:
Neyse abi sen nasılsın.
Vay be hocam çok iyiymiş. Allah ayırmasın. 😊

Kardeşim, seven insan seni olduğun halde sever. Kız arkadaşım Irem'e doğum günümde çıkma teklifi etmiştim "en iyi hediyem olur musun?" diye. O da kabul etti. Şimdi de dolu dolu 1. yılımızı geçirdik. Sana tavsiyem hiç korkma içindeki duyguları paylaş, insanız sonuçta sevgi doğal bir şey. Eğer paylaşmazsan ileride çok pişman olabilirsin, hatta filmlerdeki gibi onu el ele başka biriyle de görebilirsin ya da beni şu çocuğun öpmesini isterdim gibi depresyona sokucak konuları da konuşabilirsiniz. Sen benim yaptığımı yap karşına al ve konuş. Duygularını bırak kalbin söylesin, doğruyu her zaman kalp söyler. Buradan da sevgilimi çok sevdiğimi söylemek istiyorum hatıra olarak kalsın. 🥰
Allah Mutluluğunuzu hiç bozmasın inşallah hep mutlu olursunuz abi.
Hocam atmadınız?
Hocam neden engellediniz beni dcden.

Geri
Yukarı