Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Kaybetmiyorsun hiçbir şey, onunla konuşup ona karşı olan hislerinin devam ettiğini söylemeni öneririm.
Ne alaka açtırmayın benim bayramlık ağızımı. Ben tam 1 sene boyunca uğraştın da LGS ye 3 gün kala bile sabah 6 ya kadar konuştuk ne oldu? O kadar güzel bi açılma planım vardı ki bi arkadaşıma anlattım senle çıkmazsa gel benle çık dedi. Yani tam hayalimdeki erkek gibisin diyor açılıncada en iyi arkadaşı oluyorsun. Ben açıldıktan sonra neler kaybettim
Insana güven
Müzik zevki ( çoğu müziği o bana öğretti ne zaman dinlesem o aklıma geliyor)
Moral
1 hafta uykusuzluk
Kaybedilen 1 sene
Neler kazandım?
Ondan sonra unutmak için valorant oynadım unuttummu? Hayır ama sardı. Kısaca açılma ben yandım sen yanma

Tipik bir friendzone durumu. Her erkeğin ahir ömründe en az bir kere içine düşeceği bir cendere. Nasıl açılacağını bilmem, kızı tanıyan sensin onu en iyi sen bilirsin ama bir an önce açıl. Açıl ki daha fazla debelenme o çukurda.

Bunun nasılı mı var ? Tak diye açılacaksın. Korkanın çocuğu olmaz.
Keşke ben açılmasaydım. Çocuğumun olmamasına razıyım
Açıl gitsin en kötü teklifin red edilip,terk edilirsin.
Açılmayıp pişman olacağına,açılıp pişman ol daha iyi.
Bence açılıp pişman olma daha kötü yapma. Reddedildiğin zaman alacağın şey eksilen bi arkadaş ve yüzündeki mutluluk olacak. Eskiyi düşünüp ne güzel zamanlardı be keşke açılmasaydım diyeceksin. Yani en azından ben öyle diyorum

Aşırı beklentide bulunmayın yani duygularınızı ifade ederken senden daha farklı davranmanı konuşmanı vs. istemiyorum sadece sana karşı bu tarz duygular beslediğimi bilmeni istiyorum gibi şeyler söyleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu şarkıyı at bir şey yazarsa, gülerse ya da görüldü atarsa "Bir soru sordum, cevap vermeyecek misin?" deyip teklifte bulunabilirsin :). Bol şans.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aşırı beklentide bulunmayın yani duygularınızı ifade ederken senden daha farklı davranmanı konuşmanı vs. istemiyorum sadece sana karşı bu tarz duygular beslediğimi bilmeni istiyorum gibi şeyler söyleyin.

Bunu zamanında reddedilmiş biri olarak söylüyorum bu arada karşı taraftan bir beklentide bulunmadığını belirtmek önemli.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı