Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Başlıktaki sorunun cevabı burada, takılma böyle şeylere, ayrıca karşındaki insan tanrı falan değil. İlla da açılmak istiyorsan sadece söyle gitsin. Reddettiğinde arkadaşlığını bitireceğini falan düşünüyorsan o kendi bileceği iş. (Belki görmezsin ama yine de yazayım @ArslanbalaBörükan bayrağını gururla taşıyorum ustam.)
Vay be... Ustaya falan gerek yok anlamam bu işlerden fazla tecrübem yok ayrıca yazdıklarına katılıyorum.

Ben de bu işlerden pek anlamam ama mantığınu kullanacağım. Hocam şimdi sizi reddedikten sonra 3.5 yıllık dostluğunuzda sürekli size "kardeşim" ya da "kanka" gibi laflar kullanmışsa pek umut var diyemem ama kullanmamışsa bence şansınızı deneyin derim. Çünkü en zor anlarınızda yanınızda olmuş. Kilo vermenize yardım etmiş. Kısaca size oldukça değer vermiş siz ona tekrar aşkınızı ilan edince pat diye arkadaşlığını bitirecek seviyede olsa bunları yapmazdı. Ben şansınızı deneyin derim. Kötüyü düşünmeyin iyiye odaklanın.

Abi ben sınavları çok takmıyorum ben şarkı yazıyorum rap filan biraz böyle yanımda destek olunca parça çıkarcam.
Bak buna kızarım işte niye takmıyorsun rap şarkını yine yap ama o sınavı tak ve güzel notlar al hem o kızıda etkilemiş olursun istersen beraber çalışın sınavlara.

Ben de bu işlerden pek anlamam ama mantığınu kullanacağım. Hocam şimdi sizi reddedikten sonra 3.5 yıllık dostluğunuzda sürekli size "kardeşim" ya da "kanka" gibi laflar kullanmışsa pek umut var diyemem ama kullanmamışsa bence şansınızı deneyin derim. Çünkü en zor anlarınızda yanınızda olmuş. Kilo vermenize yardım etmiş. Kısaca size oldukça değer vermiş siz ona tekrar aşkınızı ilan edince pat diye arkadaşlığını bitirecek seviyede olsa bunları yapmazdı. Ben şansınızı deneyin derim. Kötüyü düşünmeyin iyiye odaklanın.
Biz birbirimize adımızla hitap ediyoruz o bana emir der.
Bak buna kızarım işte niye takmıyorsun rap şarkını yine yap ama o sınavı tak ve güzel notlar al hem o kızıda etkilemiş olursun istersen beraber çalışın sınavlara.
Haklısın abi çalışırım ama işte söylediğim gibi pek aram yok sınavlarla 1 dönem ortalamam 68.

Geri
Yukarı