Sevdiğim kıza nasıl açılabillirim?

Abi ben bilmiyorum oda istermi bilemiyorum abi.
Sizin kendi tanışıklığınız ilişkiniz artık karşı tarafı tanımadığım gibi 3.5 seneyi de maalesef bilemem sen istiyorsun denemelisin başka çıkar yolu yok ama biz sana burda kıza açılmayı değil hayatını bir kıza bağlamayıp kendi geleceğini düzgünce hazırlamanı, kimseye muhtaç olmaman gerektiğini anlattık senin bu dediklerimizi dikkate alıp reddedildiğinde bile kendine bir şey yapmamanı dilerim.

Selamlar abilerim, iyi geceler abilerim. Size bir şey sormak istiyorum. Ben sevdiğim bir kıza açılmak istiyorum ama açılamıyorum. Kızla 3.5 senedir çok iyi samimiyiz.
İlk tanıştığımız zaman çok kiloluydum, 90 kiloydum onun için 30 kilo verip 60 kiloya indim. Kilolu olduğum zaman hata yapıp çıkma teklifi etmiştim ve demişti ki seni kardeşim olarak görüyorum şimdi çıkma teklifi etsem ne diyeceğini bilmiyorum ve çok samimiyiz hep yanıma gelir beraber bizim evde film izleriz şarkı söyleriz falan çok seviyorum onu.
Kardeşim gibi görüyorum dediyse, unut kardeşim. Yani mantık yürütünce böyle olmalı. Kardeşim gibi görüyorsa seni sende onu kardeşin gibi göreceksin.

Kardeşim gibi görüyorum dediyse, unut kardeşim. Yani mantık yürütünce böyle olmalı. Kardeşim gibi görüyorsa seni sende onu kardeşin gibi göreceksin.
Abi zaten reddecek benim umudum yok.
Sizin kendi tanışıklığınız ilişkiniz artık karşı tarafı tanımadığım gibi 3.5 seneyi de maalesef bilemem sen istiyorsun denemelisin başka çıkar yolu yok ama biz sana burda kıza açılmayı değil hayatını bir kıza bağlamayıp kendi geleceğini düzgünce hazırlamanı, kimseye muhtaç olmaman gerektiğini anlattık senin bu dediklerimizi dikkate alıp reddedildiğinde bile kendine bir şey yapmamanı dilerim.
Abi ben gerçekten artık düşünmekten yoruldum ne bileyim yapamıyorum artık
kötü düşünmekten.

Geri
Yukarı