Sevdiğim kıza nasıl açılırım?

Foruma yazacak kadar özgüvensizsen, bırak açılma. Yürümez o ilişki.
Bence gayet yürür, hemen kesin bir çıkarımda bulunmak yanlış. Bu konular hakkında bilgi almak istemesi özgüvensiz olduğu anlamına gelmez. Hatta denemek istemesi bile özgüven belirtisi çünkü bundan korkan bir çok erkek var zaten.

Selamlar 11.sınıf öğrencisiyim ve 10.sınıflardan bir kıza düştüm. Kızla hep gözgöze geliyoruz ve bazen arkadaşları ile bizim sınıfın dibine kadar geliyor ben de artık açılmak istiyorum. Tek sorun ise kendime güvenmiyorum. Artık bu mesele uyku düzenimi bile bozmaya başladı açılmazsam kendime zarar ederim diye düşünüyorum ama cidden nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.
Kendimden bilirim. İlk başta bu işlerde acemiyken bu işleri çok önemseyen bir yapımız var. Erkekler özellikle çok umursayan bir profille acemiliğini atıyor. Biraz daha bu işlerle meşgul olduğunuzda özgüven ve rahatlık geliyor.

İnstagram üzerinden "Selam" yazın. Atın gitsin. Bir de biliyorum şimdi... O mesaj ekranına gelip Selam yazacaksınız. Ancak atmakla atmamak arasında öyle bir kalacaksınız ki... Ama tereddüt etmeyin. Tereddüt ederseniz kendinizi daha kötü hissedersiniz. Bir insanı fazla umursamak iyice yıpratır. Ona yönelik yaptığınız umursamaz hareketler ise sizi rahatlatacaktır. Bu yüzden tereddüt etmeden ilk mesajı atın. Selam yazdıktan sonra eğer heyecandan düşünme yetinizi kaybetmezseniz zaten sohbeti kontrol altına alırsınız. İlk yazılılardan konuşabilirsiniz.

Abisi buradakilere bakma kendin ol, içinden ne geliyorsa öyle davran seviyorsa zaten senin kişiliğini sevsin, başkası olmaya başka birinden fikir almayı düşünme.

Geri
Yukarı