Sevdiğim kızdan bir sınıf büyüğüm

Uzlaşırım

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben aslında yaşa çok takılmam genelde ama kızı çok seviyorum ve yanımdaki arkadaşlarım çok çocukça davranıyorlar ve kız bir sınıf büyüğüm. Olay o da değil muhtemelen kızla yasitim ama bilmiyorum ne yapacağımı tanışmak istiyorum sınıftaki kızlara falan kızı sordum hatta sırf görebilmek için aynı spor kursuna gidiyorum sürekli arkadaşları yanında ve çok utanıyorum. Nasıl konuşabilirim? Lütfen benim açımdan bakarak cevap verin şimdiden teşekkürler.

Spor kursundan iletişim kurabilirsin bence. Sen şu okuldan mısın şu sınıftan mısın diye olabilir. Eğer yapamam diyorsan tanışman zor. Hem arkadaşlarıyla takılıyor hem de utanıyorsan bilemem. İnstagram'ını bulmaya çalış.

Spor kursundan iletişim kurabilirsin bence. Sen şu okuldan mısın şu sınıftan mısın diye olabilir. Eğer yapamam diyorsan tanışman zor. Hem arkadaşlarıyla takılıyor hem de utanıyorsan bilemem. İnstagram'ını bulmaya çalış.
Bende düşündüm ama arkadaşlarının yanında söyleyemem sürekli yan yanalar instagramini bulursam da sapık gibi olurum diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı