Sevdiğim kızdan red yedim

Mert.213

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 haftadır flörtleşiyorduk, beraber dolaşıyorduk. Bugün gidip teklif ettim, flörtten öteye gitmeyi daha erken olduğunu böyle şeyler için kendisinin pek emin olmadığını söyledi. Böyle kalmamızın daha iyi olcağını söyledi. Buralara geleceğini biliyordum falan dedi. Kısaca red edildim kibar bir şekilde. Arkadaşı geldi, geçen ay konuştu okul çıkışında benimle onun beni sevdiğine utandığını söyledi. Bunu bana söylemeye o yüzden benimle o konuşmuş. Ertesi gün mutlulukla gidip öz güven toplayıp konuştum yanına gidip. En sonda böyle oldu halen çok seviyorum ve unutamıyorum. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamana bırakın hocam. Ben de reddedildim ancak sizinki daha yakınmış size. Yapacak bir şey yok, sağlık olsun. Kız iyi bir kızsa -sizi yedek listesine alacak bir tip değilse- "arkadaşlığınızı" devam ettirin bence. Normalde arkadaş kalınmıyor deniyor ama ben hala surdurebiliyorum.

Baktınız acı çekiyorsunuz, uzaklaşın o zaman. Zira yakın oldukça daha kotu hissedersiniz.

Normalde arkadaş kalınmıyor deniyor ama ben hâlâ surdurebiliyorum.
Seninki de muhtemelen çok uzun sürmeyecek.

Böyle kalmamızın daha iyi olcağını söyledi.
Muhtemelen bir konuda yardımcı oluyorsanız ya da destek çıkıyorsanız senin gibi birini açıkçası kaybetmek istememiştir o yüzden elinde tutmaya çalışıyor. Genel olarak kızlar reddettiği kişiye aşırı derecede soğuk yapar. Eğer işin menfaate doğru sürüklendiğini görürsen yol ver gitsin, prim vermeye gerek yok bu tiplere.

Yeni konular

Geri
Yukarı