Sevdiğim kızdan Red yedim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bosver knk, kizlar gercek degil zaten. Tek gercek ve ebedi sey anime kizlaridir.

image_2021-05-13_212337.png

Arkadaşlarına söyleyip sizi linç ettiriyorsa hemen oradan kaçın. Kabul etseydi bile o ilişki yürümezdi aldatırdı vesaire böyle insanların olduğu yerden kaçın sizde onları engelleyin. Aşık olurken sadece dış görünüşü dikkate almayın :)

Sana başka arkadaşlarından yazdığı şeyler çok garip. Seni seviyor olabilir, yada seni oyalayıp yedek oyuncu olarak tutuyor.

Bosver knk, kizlar gercek degil zaten. Tek gercek ve ebedi sey anime kizlaridir.

✓ Anime kızları asla sizi reddetmez.
✓ Çok tatlılardır.
✓ Sizi her daim anlarlar.

❌ Gerçek kızlar sizi büyük ihtimal reddeder.
❌ Genel olarak tipleri çirkindir.
❌ Sizi her zaman anlayamazlar

Şaka bir yana kafaya takmaya değmez.

Son düzenleme:
Kesinlikle uzak durmalısın. Başkalarından yazdırıyorsa tamamdır zaten topuna güzel cevap verip, kesmeyi çalış, engelle topunu. Sevdiğini de engelle. Sen gene iyi 4 ay bekleyip söylemişsin. Yıllarca söyleyemeyenler de var burada. Mesala ben. Gerçi sonra dedim de olmadı. Engelle. Aklına gelmemesini sağla.

Geri
Yukarı