Sevdiğim kızın başkasıyla çıkması

Zamanında açılmamışsın ve şansını kaybetmişsin. Başkası gelip açılmış, kazanmış. Şimdi boş pişmanlık içindesin.

Yakışıklılıkmış, vücutmuş falan hikaye. Kızlar özgüvenli ve cesur erkekleri seviyor. Bir de ağzınız laf yapıyorsa, tipiniz de bakılmayacak seviyede değilse kızları büyütmeye gerek yok, at gibi olanlar da dahil.

Aklı başkasında olanı sevmeyin. Elinizde olmayıp sevdiyseniz de bir an önce unutun. Yoksa bir ömür boyu bir başkasını sevmeyi düşünmek bile istemeyebilirsiniz. İyi geceler.

Herkese selamlar, 16 yaşındayım 17'ye gireceğim. Sevdiğim bir kız var o beni seviyor mu tam bilmiyorum ama o da bana güzel şeyler yazıyor. Tam açılacakken kıza dershanede birisi çıktı. Kızın kaykayı vardı. Bineyim mi falan demiş herhalde ben de bir şey diyemedim. 2. teneffüs yanlarına gittiğimde ise sevdiğim kızın bir kız arkadaşı var yakınlar bayağı o arkadaşıysa enişte falan demeye başlamış, benim sevdiğim kıza. O çocukta bizden 1 yaş büyük her teneffüs kapının önünde bekliyor. Ne yapayım akıl verin hocalarım teşekkürler.
Unut gitsin, başkasını seviyorsa yapacak hiç bir şey yok.

o arkadaşıysa enişte falan demeye başlamış, benim sevdiğim kıza.
Bir an harbiden kıza enişte diyor sandım.
Benim güzel kardeşim, önce sana her iyi davranan kızın senden hoşlandığını falan zannetme.
Bende 18 yaşındayım, sıkıntı yapma böyle şeyleri, salla gitsin diyeceğim ama seven insana söz geçmez ki dimi?
Bu yaşlarda başlayan ilişkiler genelde uzun sürmez, 1 aya gör bakalım o ikisini.
Zaman bazen her şeyin ilacıdır deyip bitiriyorum mesajımı.

Herkese selamlar, 16 yaşındayım 17'ye gireceğim. Sevdiğim bir kız var o beni seviyor mu tam bilmiyorum ama o da bana güzel şeyler yazıyor. Tam açılacakken kıza dershanede birisi çıktı. Kızın kaykayı vardı. Bineyim mi falan demiş herhalde ben de bir şey diyemedim. 2. teneffüs yanlarına gittiğimde ise sevdiğim kızın bir kız arkadaşı var yakınlar bayağı o arkadaşıysa enişte falan demeye başlamış, benim sevdiğim kıza. O çocukta bizden 1 yaş büyük her teneffüs kapının önünde bekliyor. Ne yapayım akıl verin hocalarım teşekkürler.

Geç kalmadan kıza açıl gitsin. Belki ilk sen kaparsın. :D

Sadece bekle, o yaşta çoğu kız ilgi ister. 2-3 aya ayrılacaktırlar. Ayrıldıklarını net bir şekilde öğrendiğin zaman yürü.

Kanka sevgili değillerse şansını dene reddedilicem diye kendini hazırla gidersin söylersin reddedilirse aman zaten reddedilicektim bir şey olmaz kabul edersede oha vs der geçersin ilişkinde mutluluk ile geçirirn diye düşünüyorum-elraen yayınından aldığım söz.

Geri
Yukarı