Sevdiğin kişinin acısı nasil gecer?

Umarım kendisi evrende var olabilecek en iyi yerdedir. Kendisi ölen ilk ve son kişi değil, alışması zor olacak ama sabredin her şey hallolur. İçinize atmayın bu arada ağlayın, içinizi dökün, yazın, çizin, okuyun... İçinize attıkça daha kötü olur. Eğer atlatamazsınız profosyonel bir desteğe başvurun. Tekrardan geçmiş olsun <3
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ah hayır sakın korkma bir tanem ölümde hayatın bir parçası, vakit varken tomucukları topla zaman hala uçup gidiyor ve bugün gülümseyen bu çiçek yarın ölüyor olabilir!

Unutamazsin. Yavaş yavaş alışacaksin. Ileride bir tik bu bir döngü oldugunu anladiginda iyece alisacaksin ve agirdan yokluguna alismaya baslayacaksin ama hiçbir zaman unutamayacaksin.

Acının en büyük ilacı zamandır. Annenizin mekanı cennet olsun, başınız sağ olsun. Maalesef beklemekten başka çaremiz yok. Alkol gibi şeylere bulaşmanızı kesinlikle önermiyorum.

Teşekkür ederim şarkıya bir bakarım

Pek sosyal bir insan değilim ve alacaklarını sanmıyorum teşekkür ederim

Bir denerim

Antidepresan gibi şeylerin etkisi olur mu sizce
Antidepresan gibi ciddi ilaçları bir doktor/psikolog tavsiyesi olmadan kesinlikle kullanmayın. Psikologa gidebilirsiniz o size "eğer gerekse" ilaç verecektir.

Annemi geçen gün kaybettim. Sabah yürürken aninden ağlamaya başladım ve cidden derste falan ani şeyler geliyor. Hafifletecek bir önerisi olan var mı?
Başın sağ olsun güzel kardeşim.
Unutmak değil alışmakla geçiyor bu işler. Her işin ilacı zaman, iyinin de kötünün de...

Geri
Yukarı