Sevgili olmak gerekli mi?

Sevgilim olsun demedim zaten niye herkes sevgilim yok diye ağlıyor dedim.

Vay be 13 yaşındayım ve hakkımda güzel iftira attın kanka ayrıca 14 değilse 9 demek istedin sanırım.

Sevgilim yok diye ağlayan istisnasız ergendir. Sevdiği insan tarafından reddedilen veya terk edilenleri ayrı tutuyorum. Sevgilinizin olması gerekli değil, aksine büyük bir zarar. Hayatınızda gerçekten "sevdiğiniz" birkaç kişi olacak zaten, onlarla yolunuza devam etmekten çekinmeyin. Onun haricinde dost ve arkadaş biriktirin.

Hem likeli hemde gülmeli emoji olmadığı için bari böyle yapayım.
Vay be 13 yaşındayım ve hakkımda güzel iftira attın kanka ayrıca 14 değilse 9 demek istedin sanırım.
Senle ne alaksı var durumun.

Lise sona geçtim. Hiç sevgilim veya flörtüm olmadı. İhtiyacım yok ki. Uğraşmadım bile. O salak salak 30-40 kişilik arkadaş gruplarına da girmedim. Cidden girmediğim için şu an çok mutluyum. Okuldan 5-6 kişi, siteden 5-6 kişi arkadaş grubum var. Mecazi olarak sevgilim ise dinlediğim müzikler .

Hele o okul whatsapp grupları.

Hem likeli hem de gülmeli emoji olmadığı için bari böyle yapayım.

Senle ne alaksı var durumun.

Benim yaş grubumdan bahsediyor ama genelde +18 insanlar +18 olmayan insanları çok küçük çocuklar görüyor ama internetten sevgili işi 9 yaşındaki çocukların işi. Biz ergenler neyin doğru olduğunu anlıyoruz hocam. Gerek oyunlarda gerek internette çocuk olmak 11 eyalette suç sanırım.

18 yaşındayım bundan önce 2-3 kez ilişkim oldu hepsini de saçma sapan şeyler ile bitirdiler. Artık akışına bıraktım ne olacağını bekliyorum. Geçmişe bakınca da tamamen zaman kaybı olduklarını anlıyorsunuz. Merak etmeyin hayat dizilerde ve filmlerde gördüğümüz gibi değil. Zamanına bırakın bir gün içinizden geldiğinde yaşarsınız.

Bir darbe bir ülkeyi nasıl senelerce geriye taşıyorsa bir kızda seni o kadar geriye taşır.

Hele bir okulumu bitireyim, işimi elime alayım, evimi alayım sonra bakılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…