Sevgili olunan ve hiç cevap verilmeyen kızla parkta buluşmak nasıl önlenir?

canberk3123

Hectopat
Yer
konya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim geçen yaz parkta bir kızla tanışmıştım, sevgili falan olmuştuk ama ben onunla hiç sevgili olmak istememiştim. Sadece anlık bir hevesle evet demiştim. Aradan 3 hafta geçtikten sonra da bir şey demeden her yerden engellemiştim (Yaptığım şey büyük yanlış ama anlık bir olaydı.). Şimdi ne zaman görsem kız hep aynı parkta yanında arkadaşlarıyla takılıyor ve ben de normalde hep o parkta vakit geçiririm ama bu olay yüzünden 6-7 aydır gidemedim çünkü park büyük ama çok değil ve yaz geliyor. Normalde okuldan doalyı dışarıya çok zaman kalmıyordu zaten ama yaz geliyor ve evde yaz geçiresim yok ve arkadaşlarım falan da o parkta olurlar normalde çünkü mükemmel bir park. Biraz saçma bir cümle ama giderseniz anlarsınız. Ben parka gidersem kız illaki önümü kesecek ve kız çok inatçı biri, ara tatilde bir ara karşılaştık kız üstüme çok büyük sinirle koşmaya başladı ve mecbur kaçtım. Çok komik bir sahneydi ama neyse ve yazın tonlarca kişinin arasında böyle bir olayın yaşanmasını istemiyorum. Benim nasıl bir çözüm bulmam lazım? Kızın abisi var, bulldog gibi biraz ondan da tırsıyorum ama yavaş koşuyor.:)

Admin bu nasıl başlık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı