Sevgiliden ayrılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilmiyorum tekrar üzülüp üzülmeyeceğimi. Ama boş yere mi ayrıldık bilmiyorum. Belki bir ay bekleyip tekrar görüşmeliyim. Kabullenemiyorum sanırım.
@Kolpa Ayhan neden güldüğünüzü sorabilir miyim?
Tek gerçeği bilmelisin ki o artık seni sevmiyor. Baya baya sevmiyor kanka, bırak gitsin.
Kendini bozmaya değmeyecek bunun için. Beni ileride anlayacağını umuyorum.
Dünya büyük bir yer.

Hala bu konu kapanmadı mı? Kral kaç yaşındasın bilmiyorum ama bırak bu ayakları. Sanki herkes bulduğu ilk insanla ömür boyu beraber yaşıyor, bir tek sen terk edildin. Şu anda herkes sana klişe şeyleri pompalıyor.

Dikkat çekme çabasından başka bir şey değil. Dünya'da Allah bilir her saniye kaç kişi ayrılıyor. Yapma böyle. Bu işlerin bir ağırlığı vardı onuda bırakmadınız. Ağzınızda sakız ettiniz.

Son düzenleme:
Hala bu konu kapanmadı mı? Kral kaç yaşındasın bilmiyorum ama bırak bu ayakları. Sanki herkes bulduğu ilk insanla ömür boyu beraber yaşıyor, bir tek sen terk edildin. Şu anda herkes sana klişe şeyleri pompalıyor.

Dikkat çekme çabasından başka bir şey değil. Dünya'da Allah bilir, her saniye kaç kişi ayrılıyor. Yapma böyle. Bu işlerin bir ağırlığı vardı onuda bırakmadınız. Ağzınızda sakız ettiniz.
Gerçekten mi ya? Konuşacağım kimsem yok ne dikkat çekmeye uğraşayım. Danışacağım kimse yok doğru mu değil mi bilmiyorum yaptıklarım. Daha yazmam peki.

Yazacaktım ama yazmak istediğim şeyleri konunun 2. yorumunda çok güzel yazmış arkadaşımız. Söylediklerinin her harfine katılıyorum.

İlişkilerinizi hayatınızın en tepe noktasında tutmayın. Sonunda üzülen, ağlayan siz oluyorsunuz çünkü.

Kadın ya da erkek sevgililerinizi hayatınızın en üst noktasında tutmayın lütfen. Eğer hayatını sadece ilişkiye bağlı yaşarsanız üzülürsünüz. Verecek tavsiyem bu ağlayacaksın üzüleceksin sonra diyeceksin ne dertler var (****) deyip hayatına devam edeceksin.

Yazacaktım ama yazmak istediğim şeyleri konunun 2. yorumunda çok güzel yazmış arkadaşımız. Söylediklerinin her harfine katılıyorum.

İlişkilerinizi hayatınızın en tepe noktasında tutmayın. Sonunda üzülen, ağlayan siz oluyorsunuz çünkü.
Bilmiyorum ne diyeceğimi. Çok sevdim gerçekten çok.

2 gün önce ayrılık durumu falan oldu. Konuşacak kimsem yok. Çok önemli bir ilişkim bitti, ne yapacağımı bilmiyorum. Kafayı yemek üzereyim sanırım. Az önce son kez konuştum onunla. Beni sevmiyor artık, kesin eminim. O hayatına normal devam etmeye başladı bile. Her yerden engelledim tamamen kafamdan atmak için. Gerçekten abimle aynı oda içinde kalmasam deli gibi ağlardım. Şu an tutmaya çalışıyorum. Buraya yazmam ne kadar doğru bilmiyorum. Kimsem yok zaten.
İlk ilişkimdi bu arada. 9 ay sürdü ama ciddiydik birikmiş benim hatalarımdan sonunda patladı bana kötü davranmaya başladı birkaç hafta. Sonra sevmediğini düşünüp ayrıldım. Kendi de söyledi sevmediğini artık ama çok kötü biz bu duruma nasıl geldik diye düşünüyorum sürekli.
Kendi hayatına mı döndü? Ben de bir benzerini yaşadım. O sizi unuttuysa siz silin. İzini bırakmayın. Yolda yürürken karşınıza çıkan yaprak gibi bas geç.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı