Sevgililer günü hediye tavsiyesi

Reis zengin birine benziyor set falan istediğine göre. Dostum yengemize altın alman ya da bilezik alman daha iyi olur. ya da hem senin hem de sevgilinin ismini altın kolye ye yazdırıp hediye edebilirsin.
Hocam, setler daha makul fiyatlarda oluyor ya arkadaş ondan istemiş sanırım. Ama ben de altın kolye de hemfikirim.

Kullanmayacağı bir şey almak yerine ihtiyacı olan bir şeyi al. İlla ki konuşuyorsunuzdur şu olsa güzel olurdu gibisinden. Kolye, incik boncuk boş işler ki zamanında çok aldım.

Saati yoksa giyim tarzına göre bir saat, yine giyim tarzına göre bir çanta çok daha mutlu eder. Şık bir cüzdan da iş görür. Kıyafete hiç girme, ayakkabı alırsan da birlikte alın. Kullandığı veya kullanmak istediği bir parfüm varsa çok iyi bir tercih.

Takı olarak kolyedense yüzük veya şahmaran mı deniyor artık, ne kullanıyorlarsa onları tercih edebilirsin. Takı tamamen kız arkadaşının zevkine kalmış bir şey kullanmıyor bile olabilir.

Kılık kıyafet olarak hiçbir eksiği olduğunu düşünmüyorsan da hobilerden gidelim. Çaldığı bir enstrüman varsa onun için ekipman veya ekstralarından, çalmak istediği bir enstrüman varsa direkt enstrümanı alabilirsin.

Yaşınız kaç bilemiyorum ama her dilde seni seviyorumlar, çiçeklerden seni seviyorumlar bayat.

Aldıklarımdan örnek vereyim; doğum günlerinde kolye set, parfüm, saat aldım. İçimden geldikçe alıyorum bazen doğum gününü beklemeye gerek yok. Soğuklar da geldi malum, bere-atkı-eldiven de güzel bir combo olabilir.

İyi bir anınızı hatırlatacak bir hediye alabilirsiniz.

Basit bir örnek vermek istiyorum;

Zamanında iyi ve troll bir arkadaşım vardı ve kendisinin bir doğum günü gelmişti.
Kendisiyle ilk tanıştığımızda League of Legends oyununda Rumble karakterini oynamıştı ve maçı taşımıştı.

Bende bu arkadaşıma orman çocuğu Rumble kostümü (oyun içerisinde Rumble karakterinin bir kostümü ) atmıştım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis zengin birine benziyor set falan istediğine göre. Dostum yengemize altın alman ya da bilezik alman daha iyi olur. Ya da hem senin hem de sevgilinin ismini altın kolye ye yazdırıp hediye edebilirsin.

Hocam o kadar da zengin değiliz naptın.
Hocam klişe olabilir ama kolye olabilir içinde 100 dilde seni seviyorum yazanlar var.

Geçen ay almıştım onu, kalp şeklinde bir şeydi açıyorsun o kalbi melek kanadı şekline geliyor içinde de isimlerimiz yazıyordu, ama fikrin için teşekkürler.

Kullanmayacağı bir şey almak yerine ihtiyacı olan bir şeyi al. İlla ki konuşuyorsunuzdur şu olsa güzel olurdu gibisinden. Kolye, incik boncuk boş işler ki zamanında çok aldım.

Saati yoksa giyim tarzına göre bir saat, yine giyim tarzına göre bir çanta çok daha mutlu eder. Şık bir cüzdan da iş görür. Kıyafete hiç girme, ayakkabı alırsan da birlikte alın. Kullandığı veya kullanmak istediği bir parfüm varsa çok iyi bir tercih.

Takı olarak kolyedense yüzük veya şahmaran mı deniyor artık, ne kullanıyorlarsa onları tercih edebilirsin. Takı tamamen kız arkadaşının zevkine kalmış bir şey kullanmıyor bile olabilir.

Kılık kıyafet olarak hiçbir eksiği olduğunu düşünmüyorsan da hobilerden gidelim. Çaldığı bir enstrüman varsa onun için ekipman veya ekstralarından, çalmak istediği bir enstrüman varsa direkt enstrümanı alabilirsin.

Yaşınız kaç bilemiyorum ama her dilde seni seviyorumlar, çiçeklerden seni seviyorumlar bayat.

Aldıklarımdan örnek vereyim; doğum günlerinde kolye set, parfüm, saat aldım. İçimden geldikçe alıyorum bazen doğum gününü beklemeye gerek yok. Soğuklar da geldi malum, bere-atkı-eldiven de güzel bir combo olabilir.
çok teşekkür ederim :)<3

Geri
Yukarı