Sevgilim olmuyor

17 yaşındayım. Makaracı biriyimdir, çoğu zaman ciddi olmam sürekli gülmeye, güldürmeye çalışırım. Mesela izlediğim bir videodaki takliti anında alırım gerçek hayatımda uygulamaya başlarım. Ağzı laf yapan biriyim. Kısacası, dediğim gibi güldürürüm insanları. Kızlarla kolay konuşabilirim, fakat bir türlü kız ayarlayamadım kendime. Neyi yanlış yapıyorum yav? :D
Hocam en iyisi hoşlandığınız birini kendinize ayarlayın. Bana daha çok kız olsunda yeter mantığıyla hareket ediyormuşsunuz gibi geldi. Yani size tavsiyem birini seçin ve onunla sevgili olmaya çalışın.
Unutmayın: Eğer kızları anlamak istiyorsanız tek bir kıza odaklanmalısınız 😉

17 yaşındayım. Makaracı biriyimdir, çoğu zaman ciddi olmam sürekli gülmeye, güldürmeye çalışırım. Mesela izlediğim bir videodaki takliti anında alırım gerçek hayatımda uygulamaya başlarım. Ağzı laf yapan biriyim. Kısacası, dediğim gibi güldürürüm insanları. Kızlarla kolay konuşabilirim, fakat bir türlü kız ayarlayamadım kendime. Neyi yanlış yapıyorum yav? :D

Beni anlattınız hocam durum bende de aynı. 😀

Napim şimdi olmuyorsa? Kızlar soruyor 2 geliyor.

Geri
Yukarı