Sevgilim olsun istiyorum ama uğraşmak da istemiyorum

Nedenini söylüyorum, nedeni para harcamak istememen.
Ülkemiz şartlarında gayet normal bir durum, sonuçta para kazanmak kolay değil. Elin Avrupalısı eğlence dünyasıyla 15 yaşında takılırken Türkiye'de çoğu genç 30 yaşında başlıyor. Sonra da tecrübesiz direkt yaşıyor.
Not: Benim görüşüm :).

Bak aynı şey bende de var. Yeni bir insanla tanışmak, onu tanımak, kendini anlatmak falan falan çok uğraştırıcı.
Birde son hep aynı olunca...

Eğer gerçekten kafa dengi biri ve ruh eşin çıkar ise farklı bir evrene geçiş yapıyor gibisin.
Şu ana kadar çıkmadı karşıma ilerde bakacağız artık :)

Nedenini söylüyorum, nedeni para harcamak istememen.
Ülkemiz şartlarında gayet normal bir durum, sonuçta para kazanmak kolay değil. Elin Avrupalısı eğlence dünyasıyla 15 yaşında takılırken Türkiye'de çoğu genç 30 yaşında başlıyor. Sonra da tecrübesiz direkt yaşıyor.
Not: Benim görüşüm :).
Sana bir şey diyeyim mi? Acayip doğru :)

Bak aynı şey bende de var. Yeni bir insanla tanışmak, onu tanımak, kendini anlatmak falan falan çok uğraştırıcı.
Birde son hep aynı olunca...
Direkt hazır bi' aşkın içine düşmek istiyoruz abicim ya flört hep bi' belirsizlik.

Arkadaşlar bu durum çok başıma geliyor. Sevgilim olsun istiyorum, vakit geçireceğim bir kız olsun istiyorum fakat arkadaşlarım beni biriyle tanıştırmak isteyince de uğraşamam deyip sıyrılıyorum. Size de oluyor mu?
Hayır :).
Sizi seven ve değer veren arkadaşlarınızı kaybetmek üzeresiniz haberiniz olsun. Hayatınızı ilerletmek için uğraşıyorlar. Fakat şımarık bir çocuk edasındasınız.
Tabii sizin de haklı yanlarınız varsa ve onlara açıklarsanız sizin tatlı canınızı bu "dertle" daha fazla rahatsız etmezler.
Lütfen o arkadaşlarınızın değerini bilin.

Hayır :).
Sizi seven ve değer veren arkadaşlarınızı kaybetmek üzeresiniz haberiniz olsun. Hayatınızı ilerletmek için uğraşıyorlar. Fakat şımarık bir çocuk edasındasınız.
Tabii sizin de haklı yanlarınız varsa ve onlara açıklarsanız sizin tatlı canınızı bu "dertle" daha fazla rahatsız etmezler.
Lütfen o arkadaşlarınızın değerini bilin.
Şımarık biri olduğumu düşünmüyorum ve bütün arkadaşlıklarım da uzun sürmüştür. Arkadaşlarım sevgililerimden her zaman daha öndedir hatta :)
Maalesef. Keşke doğru olmasa. Bir bakıyorum, 2005-2010 arası lise okuyan kişilerin hep arkadaş ortamı vardı. Dışarıda, evde takılırlardı. Artık öyle değil :(.
Birazdan Minecraft gireceğiz mesela :/
Flört icat edildi, mertlik bozuldu.
Flört olup konuşuyoruz 2-3 ay, sevgili olunca konuşacak konu kalmıyor. Çok kötü bi' olay :/

Birazdan Minecraft gireceğiz mesela :/.
Biraz da yaşına bağlı. Maddi durumun nasıl bilmiyorum, yaşadığın şehiri de keza öyle. Örnek olarak, İstanbul'da karşı tarafla arkadaşınla bir yerde 2 içecek içsen en az 50₺ tutuyor. Yemek falan yemedin henüz :). Ucuz yerler elbette var, ancak karşı tarafa bağlı biraz. Karşı tarafla ilk ve son buluşman olabilir :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı