Sevgilim olsun istiyorum ama uğraşmak da istemiyorum

KS
KS
memorishy

memorishy

Decapat
Makaleler
16
Yer
Giuseppe Meazza
Biraz da yaşına bağlı. Maddi durumun nasıl bilmiyorum, yaşadığın şehiri de keza öyle. Örnek olarak, İstanbulda kız arkadaşınla bir yerde 2 içecek içsen en az 50₺ tutuyor. Yemek falan yemedin henüz :). Ucuz yerler elbette var, ancak karşı tarafa bağlı biraz. Karşı tarafla ilk ve son buluşman olabilir :D.
Ya biz arkadaşlarla buluşunca ilk iş BİM'e gidiyoruz hazır pizzalar, parmak patatesler alıp yapıyoruz. Zehirlenme riskini göz önüne alarak.. O mekanlar beni aşar :D

Pirateinthesky

Hectopat
Makaleler
2
Biz arkadaşlarla buluşunca ilk iş BİM'e gidiyoruz hazır pizzalar, parmak patatesler alıp yapıyoruz. Zehirlenme riskini göz önüne alarak. O mekanlar beni aşar :D.
Öğrencilik diyelim :). Sağlığını biraz önemsiyorsan bir öneri yapayım, marketlere göre aynı ürün bile olsa farklı markalar olduğundan dolayı içerik farklı olabiliyor. Örnek BİM'de pizzada sucuk az ise A101'de biraz fazla olabiliyor, ya da ŞOK'da sucuk ikisinden de az olabiliyor. İçeriklerine biraz bakıp fazla olanı almanı tavsiye ederim. Gıda Dedektifi'ne bir göz at :D.

KS
KS
memorishy

memorishy

Decapat
Makaleler
16
Yer
Giuseppe Meazza
Öğrencilik diyelim :). Sağlığını biraz önemsiyorsan bir öneri yapayım, marketlere göre aynı ürün bile olsa farklı markalar olduğundan dolayı içerik farklı olabiliyor. Örnek BİM'de pizzada sucuk az ise A101'de biraz fazla olabiliyor, ya da ŞOK'da sucuk ikisinden de az olabiliyor. İçeriklerine biraz bakıp fazla olanı almanı tavsiye ederim. Gıda Dedektifi'ne bir göz at :D.
Bizi bu hale düşürenler sağlığımızı düşünüyor mu ki biz düşünelim? Salla gitsin devam :)

Nyaa

Centipat
Yer
schrödinger'in kutusu
Direkt hazır bi' aşkın içine düşmek istiyoruz abicim ya flört hep bi' belirsizlik.

Yavaş yavaş gittikçe yüzeysel olmaya başlıyor insan, kurtarabilirsen kurtar kendini bu düşünce tarzından, bu tip konularda derinliğini kaybediyorsun zaman geçtikçe, hayatına insan sokma isteği bile azalıyor.

Pirateinthesky

Hectopat
Makaleler
2

Dosya Ekleri

• dert.png
    dert.png
    360,7 KB · Görüntüleme: 20
Yukarı