Sevgilim olsun istiyorum ama uğraşmak da istemiyorum

Sirius Black

Femtopat
Katılım
31 Temmuz 2020
Mesajlar
22
Sürekli ilgisi ayrı, sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü gibi saçma günleri ayrı, ortak karara varıp örnek olarak sinemaya gitmek gibi ayrı dert. Sen gitmek isteyeceksin Bloodshot'a kız isteyecek dandirik türk filmi. Evlendikten sonra gene ayrı dert. İstediğin şeyi yemek, istediğin saatte dışarı çıkıp gezmek, kızın ailesiyle uğraşmak vb. Allah evlenene veya sevgili yapana sabır versin. Zottoro vottoro işlerle uğraşmayın hayatınızı yaşayın. Günümüz kızlarının sevilmeye değer bir yanı kaldığını zannetmiyorum kibir, vefasızlık, manipülasyon çabası, aşırı gereksiz özgüven almış başı gitmiş. (Herkes bir değil tabii istisnalar bulunur. Başlamayın hemen genelleme yapmayıncılar. Kendi fikrim bu yönde.)
 

CJack60

Megapat
Katılım
18 Haziran 2015
Mesajlar
18.103
Makaleler
82
Çözümler
22
Yer
ε
Konuyu okurken zamanında yaşadığım ikilem aklıma geldi. Knight Online oynadığım zamanlar tam karakteri dizmişim PVP'de işin keyfini çıkaracakken kızın birinden teklif aldım. Hatun taş, başka zaman olsa affetmez yürürdüm ama diğer tarafta 3 yıllık emeği de heba edemezdim :) Zamanında çıktığım ve çıkmaya ramak kalmışken vazgeçtiğim kızların son durumlarını takip etmek pis huyumdur. O kızı da takip ettim bir çoğu gibi evlenip g.t göbeği salmış :)
 

Nyaa

Centipat
Katılım
22 Temmuz 2020
Mesajlar
235
Yer
schrödinger'in kutusu
Konuyu okurken zamanında yaşadığım ikilem aklıma geldi. Knight Online oynadığım zamanlar tam karakteri dizmişim Pvp'de işin keyfini çıkaracakken kızın birinden teklif aldım. Hatun taş, başka zaman olsa affetmez yürürdüm ama diğer tarafta 3 yıllık emeği de heba edemezdim :) zamanında çıktığım ve çıkmaya ramak kalmışken vazgeçtiğim kızların son durumlarını takip etmek pis huyumdur. O kızı da takip ettim birçoğu gibi evlenip g. T göbeği salmış :)

Hesaba ne oldu?
 
Yukarı